Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az, hogy...

Szerintetek igaz az, hogy általában a nők alakja közelebb áll az ideális női testhez, mint a férfiaké az ideális férfi testhez?

Figyelt kérdés

2017. okt. 4. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1. Korben definialjuk azt hogy " idealis".
2017. okt. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Igen, szerintem igaz.

Mindkét nemnél rengeteg a túlsúlyos, de én több durván elhízott férfit látok, mint durván elhízott nőt.

2017. okt. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Persze, ez nem meglepő mert mi férfiak csak annyit várunk el hogy ne legyetek tonnadonnák, az "ideális férfi test" az meg kb a kigyúrtnál kezdődik, és abba a legtöbbetek nem gondol bele hogy egy kigyúrt srác testében több száz sőt több ezer óra edzés van plusz szigorú fehérje dús étrend.
2017. okt. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Hármasnál a pont - mondom ezt nő létemre :)
2017. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
A nőnek annyi a dolga hogy ne zabálja magát szanaszét.Ehhez valljuk be nem kell sok tudomány és akarat. Rengeteg férfi meg a husis fognivaló nőket is kedveli! A férfi ha csak ennyit tesz hogy keveset eszik ,akkor lenézik mert nyápic vézna legény marad. Neki ki is kell gyúrni magát ami nem kevés meló és akkor lesz "ideális" Ha meg sokat eszik akkor az lesz a baj,kevés nő kedveli a kövér férfiakat.
2017. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

nem sokat lehet hozzáfűzni.

a 3as leírta mi a helyzet.

a nőnél annyi a lényeg,hogy ne legyen hájas és kész.

ezt leszámítva lehet alacsony,középkorú,csóró,akkor is kelleni fog valakinek,míg ezek férfiak esetén már kizáró okok.

2017. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Az ideális női test gyenge, törékeny, erőtlen, kicsi, az ideális férfi test pedig nagy és erős. Valóban könnyebb a gyengeséget elérni (mondjuk ha ránézünk az evési rendellenességekkel küzdők statisztikáira, vagy a testképzavarosokéra, akkor azért elég elgondolkodtató ez is) bár nem tudom, szerintem ez a fajta leosztás marhára nem a nők hibája...
2017. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Hihetetlen h itt is kepes volt feltorni a gykn tanyazo " minden no kocsog" team, es itt is a noket szidni :D bravo!
2017. okt. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
Én egy rossz szót nem mondtam a nőkről szimplán csak röhejesen nagy a két nem közötti elvárás különbség.
2017. okt. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%

A külső kérdésében a nőknek sokkal, de SOKKAL könnyebb dolguk van, mint a férfiaknak.


Egy átlagos nőnek jóformán semmit nem kell tennie a vonzó alakért, legfeljebb vigyázni arra, amivel eleve rendelkezik. Hacsak nem elhízott, vagy van valamilyen durván negatív testi tulajdonsága, ami elrontja a külsejét, akkor egy átlagos nőnek további teendője nincs, a férfiak számára vonzó lesz.


Ezzel szemben egy átlagos férfinak olyan testalkatot összehozni, ami ténylegesen vonzó a nők számára, iszonyat kemény munka. Alaphangon heti háromszor el kell menni edzenie, nagyon szigorúan betartott étrendet kell követnie. Ráadásul nem elég, hogy ez átkozottul idő-és energiaigényes, még ott van, hogy a testépítő életmód folytatása még egy átlagos férfi számára is megnöveli a havi költségeket legalább 60-70 ezer forinttal (kondibérlet, az ételek, étrend-kiegészítők stb.). Ez pedig eleve a legtöbb férfinál ki is zárja annak a lehetőségét, hogy elérje a nők által olyannyira vonzónak tartott ideális férfi fizikumot, mivel egyszerűen nem engedheti meg magának.


A kérdésre a válasz tehát:

IGEN. A nőknek ezerszer könnyebb dolguk van.

2017. okt. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!