Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lenne az elso lepesed, ha...

Mi lenne az elso lepesed, ha megnyerned a lottot, es 3mrd forint a szamladra kerulne?

Figyelt kérdés
Semmi alszentseg.
2017. dec. 27. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Befektetném. Ezt a rengeteg pénzt is el lehet herdálni, ha nem használják okosan. Több gyereket szülnék, nem aggódnék a jövőjük miatt. Páromnak megvenném az álomautóját.
2017. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Megvenném a gyakorikerdesek.hu-t és mindenkit lepontoznék.
2017. dec. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Miután felállnék a seggreülés után kifizetném a szüleim fennmaradó tartozását amiből amúgy már nincs sok, páromnak segítenék elindulni a vállalkozásban és én magam is csinálnék valamit, amivel tudom forgatni a pénzt. Hogy ha egyszer elfogy vagy valami, legyen ami termel és biztos lábakon álljak. Aztán keresnék egy hiperszuper orvost, hogy 1 évnyi próbálkozás után végre összejöjjön egy kisbaba. Lenne még egy pár tervem, de ezek az elsők :)
2017. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Vennék egy házat magamnak és a barátnőmnek, egyet a barátnőm legjobb barátnőjének, egyet a barátnőm barátnőjének a családjának, egyet anyámnak és az öcsémnek is. Talán még apámnak is vennék egy házat, de azon még gondolkodnék. Ja és ez mind egy utcában lenne.

Magamnak vennék egy teslát és a mostani kis 1.1-es peugeot 306-osomat megtuningolnám és úgy talán lenne benne annyi erő, hogy közlekedni lehessen vele.

2017. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

A szülőknek adnék belőle, tesóm szeret tanulni adnék neki vagy 3 felsőfokú nyelvvizsgára valót, meg a zsebébe annyit amennyiből itthon még befejezi a tanulmányait és külföldre megy.


Nagyobb állatmenhelyeknek utalnék még, és utána jönnék én. Nehéz volna a választás hogy maradjak-e vagy Kanadában boldoguljak tovább, ennyi pénzből rövid távon úgy élhetnék hogy hirtelen bele sem tudok gondolni.

Imádom a szép nőket, kibérelnék egy medencés Apartmant ahol úgy kiélném magam velük hogy lehet elájulnék :D


Vennék egy jó autót, egy gyorsaságit/kroszt/quadot és függően attól milyen hangulatom van úgy választanék.


Egy ilyen moslék országban nem fektetnék be semmibe, itt max tanuljon valami szakmát vagy nyelvet az ember aztán meneküljön normális országba, én is ezt tenném mert 25 évesen nem diktatúrában szeretnék tengődni.

2017. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálnék nem megőrülni. Ha ez nem sikerül, akkor a többit nem tudom. Ha sikerül, vennék egy spirálfüzetet (megtenné egy olcsó is) és összeírnám a terveimet.
2017. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%

elsírnám magam, hogy nem többet kaptam


majd tanulnék egyszerre 20 egyetemen, mindenbe belecsípnék e-learning-en keresztül ami hasznomra lehet


utána az ötleteimet szabadalmaztatnám és egyiket a másik után valósítanám meg.

2017. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Senkinek nem szólnék az biztos. Ha nálunk valaki megtudja, akkor 2 percen belül a pénzéhes rokonság az ajtómban lenne amire nincs szükségem. Viszont alapítanék egy vállalkozást, talán nem is itthon hanem Kanadában vagy Amerikában.
2017. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Rakatnék fel direkthéjakat, hogy Hollywoodi mosolyom legyen. Elmennék valami menő edzőterembe, felbérelnék egy edzőt, szanaszét edzeném magam. Többször ennék szusit. Elköltöznék Londonba. A többit lekötném vagy befektetném.
2017. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatnám barátnőmnek a banki értesítő SMS-t... Első lépésnek megteszi.
2017. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!