Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fel soroltok kérlek a legókat...

Fel soroltok kérlek a legókat aszerint hogy melyik áll a legtöbb elemből?

Figyelt kérdés

úgy értem hogy:

1.A legtöbb elemből álló

2.a második legtöbből álló

mert hogy most volt szó a világ legtöbb elmből állló legokról ha lehet 10-20 ig soroljátok fel a legokat



#elem #LEGO #elemből
2017. dec. 27. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
1. Valóság
2017. dec. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Hú bakker, honnan tudjuk? A múltkor voltam egy lego kiállításon, ahol volt egy 5 méter x 3 méter x 2 méteres város makett. Még a készítő se tudta, hogy hány elemből épült. Aszonta pár millió. Gyári készletekből rengeteg van a neten, fel van tüntetve az elemek száma. Ezek néhány ezer darabból állnak.
2017. dec. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én ezt úgy értem hogy készlet amit lehet venni/rendelni meg ilyenek nem amit kiállitásokon építenek
2017. dec. 28. 00:01
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Te is utána nézhetnél
2017. dec. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Időt, pénzt nem kímélve felkutattam neked.

2017. dec. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Kedves kérdező! Van neted, mivel ide írtál. Beírod a google-ba, hogy Lego készletek. Aztán kikeresed a legnagyobbat. Fel van tüntetve az elemek száma. Lehet böngészni, jegyzetelni. Sok sikert!
2017. dec. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!