Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még akinek több terve is...

Van még akinek több terve is lenne szilveszterre de egyikből se lesz semmi nincs rá pénze?

Figyelt kérdés
2017. dec. 28. 01:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sokan vannak még így ezzel. :D
2017. dec. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pénzem van, tervem nincs. Mi a jobb? :D
2017. dec. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Utolsó ha van pnzed nem tudsz kölcsönadni:DTervem van, vagy kfizetni és közösön szilveszterezni.
2017. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tűzijátékozni minden Szilveszterkor szoktunk a haverjaimmal, 3 éve volt amikor nem volt elég pénzünk így csak pár olcsó kis valamit vettünk, de akkor is volt valami.

Most viszont csak egyik haverommal Szilveszterezünk kettesben és pont tegnap beszélgettünk hogy mit kéne, és igen csak gáz van mert vagy italt veszünk, vagy tűzijátékot mert igazság szerint 3 üveg pezsgőre 4 üveg sörre van pénzünk úgy hogy összedobjuk úgy hogy még kajálni is akarunk, sütemény az adva van, meg egyedül fél liter vodkám, illetve 2-3 deci csokilikőröm az ami még van.

Most eléggé kiköltekeztem magam az ünnepek miatt, és hiába kaptam karácsonyi pénzt a munkahelyemen most életembe először, sajnos másra kell az a pénz, tehát van azért pénzem, de az már el van tervezve hogy mire megy januárba. Szóval mi haverral eldöntöttünk hogy a pirozást idén először teljesen hanyagoljuk, egy darabot nem veszünk.

2017. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!