Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan magányos lélek akinek semmi terve szilveszterre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy egy 16 éves lány vagyok elég gyér társasági élettel.Oké megvannak a barátaim de nagyjuk otthon ül a tv előtt és semmi jóban nincsenek benne.Eléggé el vagyok keseredve,nem akarok még egy megfagyok a téren miközben nézem a tűzijátékot és utána rögtön haza szilvesztert.Valami jót akarok csinálni.Nem egy betépős detoxos szilvesztert hanem pl egy baráti sörözőset.Csak nincs hozzá társaságom.Mi lenne ha mi nem betépett állatok és otthoni kockák közötti arcok (Szeged környékén) össze fognánk és szilveszterkor csinálnánk valami jóságot? :D
2016. okt. 24. 19:00
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
:D ja és ez nem csak szilveszterre vonatkozik.
2016. okt. 24. 19:01
 2/15 anonim ***** válasza:

Sajnos nálam is hasonló a helyzet,csak nekem barátnőim a párjukkal lesznek,nekem meg nincs senkim :D

Nem túl jó érzés :/

2016. okt. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
én egy jó nagy alvást tervezek szilveszterre.
2016. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
:/ hát nem jó.Mindenki a barátjával/barátnőjével vagy Tisza parton fetreng betépve vagy estetleg a nagymamájáná süt pizzát.Kb semmilyen társaságom nincs akikkel el tudnék menni hülyülni.
2016. okt. 24. 19:16
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi haverokkal sörözni fogunk, ugyanakkor nem megyünk el hülyülni, filmezünk meg verjük a blattot, úgy gondolom ez a kettő között van, de lehet te másképp látod. Szóval hülyülni nem fogunk, azt nem szeressük, de egyébként is mindegy, mert egy jó 300 km-re vagy tőlünk.
2016. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Nyugi, én 20 vagyok és nekem se nagyon van egy tervem. Ami kicsit fogható a fóbiámra de egy jó kis berúgós ottalvós buliva szívesen elmennék.
2016. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
:D na ilyesmire gondltam :D filmezés meg ilyenek.Kár hogy messze vagytok.
2016. okt. 24. 19:23
 8/15 anonim ***** válasza:
Óh, értem, és ebből melyik a hülyülés része? :O Igaz, ultizás közben egy-két üveg Delirium Tremens után elég "hülye" helyzetek állhatnak elő, a mai napig nem értem, hogy fejeződött be a játék úgy a kilencedik ütésnél, hogy egyik haverom kezében három, másikéban egy, az enyémben meg nulla lap maradt. :D Az addig oké, hogy a bemondást megjátszó nem tette le a két lapot talonba, de ahhoz, hogy ez a helyzet létrejöjjön az osztásnál is gubancnak kellett lennie, ami nem tűnt fel senkinek kvázi a játék végéig. :D
2016. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A hülyülést úgy értettem hogy nem Jókai köteteket olvasunk fel egymásnak😅😅
2016. okt. 24. 19:36
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja oké, azt nyilván nem szoktuk. :D
2016. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!