Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk nektek mi a véleményetek...

Fiúk nektek mi a véleményetek arról hogy egy lánynak hegek vannak a kezén?

Figyelt kérdés
Régen depressziós voltam es egy nagyon kicsit látszanak

2017. dec. 28. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
aki szeret az elfogad így ahogy vagy, aki meg nem azt le kell szrni
2017. dec. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Egyáltalán nem tetszene..mindig nevetségesnek tartottam az ilyen "kamu" vágásokat...lényegében csak karcolások, de a céljuk semmi más csak a figyelemfelkeltés. Ettől függetlenül engem nem érdekelne, hogy ki mit csinált a múltban, ha már nem csinálja és amúgy meg szeretem (már ha erre irányul a kérdés) Nem lenne kizáró ok.
2017. dec. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok fiú, hanem egy lány heggekkel a kezén. Csak az utolsó kommentre szeretném írni hogy van akinél a célja a figyelem felkeltés de közel sem mindenkinél. Az enyémeket 2 év után vették észre a szüleim, akkor is csak azért mert a kórházban az orvos rá kérdezett. Pedig nem rejtegettem őket. Nem a figyelem felkeltés volt a célom.
2017. dec. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerinted az öngyilkosság is figyelemfelkeltés lenne?
2017. dec. 28. 10:15
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Csatlakozom a hármashoz.

Tini koromban elég sz.r éveket éltem meg. Nem karcolások nyomai vannak rajtam, hanem jó mély vagások hegei. Az alkaromon, oldalamon, combomon. Én rejtegettem éveken keresztül, a kezdetektől számítva kb 3 év után mondtam el a szüleimnek. Féltem, hogy tényleg megölöm magam.

A párom ismeri a múltam, elfogad, szeret. A többi férfi (és nő is) meg magasról le van tojva.

Szóval így. Igyekezz meggyógyulni, s aki elítél a múltad miatt, azzal ne foglalkozz.

23/n

2017. dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

Az öngyilkosságról is megvan a véleményem, de úgyis csak lepontoznak. Ebből is látszik itt az értelmi szint. Nem bírjátok tisztelni a másik értelmes véleményét ha az különbözik a tietektől.

Egyébként leszarom a százalékot szóval adjátok a pirosat, azzal is magatokról állítatok ki szegénységi bizonyítványt.

Az öngyilkosság gyáva dolog, de az meg egyenesen szánalmas, aki nem akar öngyilkos lenni, csak úgy csinál "mint ha".....valami tompa tárggyal megkarcolja magát úgy hogy legyen ott egy horzsolás és a világ tudni fogja hogy neki milyen nagy fájdalma van..mert hármast kapott irodalomból, vagy mert véget ért az egy hónapos kapcsolata.

2017. dec. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
A hatos akkora baromságot ír, hogy mára elèg volt a GYIK. Nagyon látszik hogy fogalmad nincs mi az a depresszió. Az nem rossz kedv, kedvtelensèg, vagy szomorúság. Már megint a random internetember, aki azt se tudja miről beszèl, a francnak van ennyi belőletek... Nem baj ha nem tudod milyen èrzès az igazi depresszió, de legalább ne hirdesd. Az egèszsèges ember soha nem èrzi azt, mint a beteg. Ebben olyan mèlysègek vannak, amik emberenkènt, èlettől, ès állapotoktól függően változnak. A vagdosás van akinek figyelemfelkeltès, de - atyaèg - nem mindenkinèl. Azèrt vagy leszavazva, mert hülyesègeket beszèlsz. Ha meg nem èrdekel hogy mit írsz, minek írod le?
2017. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
tetszene, simogatnám, puszilnám. kifejezvén, h mellette állok
2017. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Tetováltasson oda valamit, nekem nem tetszik.

Amúgy az öngyilkosság veszélyes dolog, de kevés ember van aki túlél mondjuk egy akasztást, vagy fejlövést.

Nem mondom, hogy kizáró ok, de ha komoly kapcsolatban gondolkozok, akkor egyből irány a tetoválószalon.

2017. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem össze tévesztendő azzal aki apró karcolásokat ejt a kezén aztán beköti és mindenkinek mutogatja. Ott is van valami baj hogy csak ezzel tudja felhívni a figyelmet.
2017. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!