Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fizetni egy nőért?

Fizetni egy nőért?

Figyelt kérdés

Nem mintha magányos volnék, de rájöttem hogy csak így érhető el az a kategória amilyeneket

nightclubokban látok táncolni, vagy épp nagymenő milliomos sztárok, vállalkozók mutatkoznak ilyen nőkkel.

Úgy vagyok vele hogy kipróbálom aztán olyan lesz amilyen, legrosszabb esetben azt kapom amiért fizetek semmi több.


De tartok attól rászoknék az úgymond "jócsajozásra" és kivágnám a sok pénzt az ablakon, ami polgári melónál eléggé lehúzza az embert.


2017. dec. 28. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Egy feleseg sem olcsobb
2017. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ingyen nő nincs, hacsak nem vagy külsőre heeeejes pasi.
2017. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"és kivágnám a sok pénzt az ablakon, ami polgári melónál eléggé lehúzza az embert."

És?

2017. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bárcsak megtennéd végre, és nem lennél már ennyire frusztrált...
2017. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát figyel megteheted de értelme nincs felölem lehet ronda is csak főzni tudjón is elviselni.Az pláza cicákal még beszèlgetni semm lehet de te mindenképen top nőket szeretnél nincs vele semmi baj csak idö meg pénz pocsékolás de a te életed.
2017. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenki fizet érte így vagy úgy. Valaki az eszével (megbolondul) valaki az egészségével (depresszió) valaki az életével (agyonlővi az exe)


Veszélyesek a nők, óvatosan.

2017. dec. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Hmm azt hittem, hogy az első két dolog (megbolondulás/depresszió) akkor történik, amikor sokáig nem hajlandó összejönni veletek senki.. :/
2017. dec. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!