Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit szokás fizetni egy...

Mennyit szokás fizetni egy házvezetőnőnek és milyen paraméterek szerint kerül ez megállapításra például egy fő 60 négyzetméteres lakás teljes házvezetés és nekem?

Figyelt kérdés
csak ennem kell jönni se mosogatás se ruha mosás teregetés takarítás mi az ami még szóba jön mennyi idő ez naponta a házvezető nőnek?
2017. márc. 25. 10:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bocs, ezt most nem értem, neked kell a házvezetőnő vagy te lennél az? A pénz függ attól is, hogy melyik városról van szó, ottlakás, étkezés van-e, vagy csak bejárónőről beszélünk. Barátnőm 2000 Ft/órát fizet a budapesti agglomerációban, csak takarításért.
2017. márc. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

budapestről beszélünk. főznie nem kell, igy étkezés nincs benne. étkezés akkor lenne benne ha főznie is kellene. vagy én főzzek a bejárónőre? nem értem...

bár végülis... ennél sokkal különbet is hallottam már...

2017. márc. 25. 10:31
 3/15 anonim ***** válasza:

"csak ennem kell jönni se mosogatás se ruha mosás teregetés takarítás"


Emiatt a tagolás, központozás nélkül odahányt szöveg miatt kérdeztem, hogy neked kell házvezetőnő, vagy te lennél az? Amúgy ha gyakorlatilag semmilyen házimunkát nem kell végeznie, mint a fenti "mondatból" látható, akkor tulajdonképpen mi lenne az illető feladata?:D

2017. márc. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

nem neki hanem nekem nem kéne házimunkát végezni ha lenne bejárónőm.

értelemszerűen a házimunkát annak kell végeznie aki a bejárónő s annak nem kell aki nem az.

2017. márc. 25. 10:49
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem van takarítónőm. Hetente egyszer jön. Kb. 5 órát van itt. Ha nagytakarítás van (ablakpucolás, bútorkihúzkodás), akkor pluszban jön. Csak takarít, nem pakol, nem mos, nem főz. Ő veszi meg a takarításhoz szükséges tisztítószereket, wc papírt, papírtörlőt, tusfürdőt stb. 1000 Ft-os órabére van, nagyvárosban lakunk.
2017. márc. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Értelemszerűen tanulj meg írni, és akkor értelemszerűen értelmezni is fogjuk tudni, mit szeretnél kérdezni.
2017. márc. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Heti 5 ezret fizetek mos főz takarít nem 2x2-3 ora
2017. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

feltételezem, hogy te fizeted ki a tisztitószereket. (vagy tévedek?) a vásárlás idejéért plusz pénzt kér?

tehát akkor havi 25000-ről beszélünk ha nincs mosogatás mosás teregetés. ha van akkor pedig becslésem szerint heti 8 óra heti 5 óra helyett vagyis 25 helyett havi 32 ezer Ft. ez utóbbi reális?

2017. márc. 25. 11:02
 9/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm, #6-os, legalább te értetted, mi a probléma, ha már kérdezőnknek nem esik le.:-)

Kérdező, Budapesten kötve hiszem, hogy találsz megbízható bejárónőt (így nevezik azt, akire szükséged van) 1000 forintos órabérért. Ha szerencséd van, 1500-1800-ért talán, reálisabb a 2000/óra, ezzel számolj. Azt meg te tudod, mekkora koszt csinálsz egyedül egy 60 négyzetméteres kis lakásban, mennyi idő kell, hogy rendben legyen.

2017. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
azért van aki tisztában van ezekkel, nekik a szövegértés is megy
2017. márc. 25. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!