Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy egyre...

Csak én érzem úgy, hogy egyre nehezebb az élet itt Magyarországon vagy más is? Vagy csak nekem lenne egyre nehezebb?

Figyelt kérdés
És mi lesz például tíz év múlva?Lesz munkahelyünk?Mire lesz elég a pénzünk?Meg tudunk élni majd?
2017. dec. 28. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Kedves Csaba, ha teheted, menj külföldre. Ahogy minden épeszű ember.
2017. dec. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Miért, aki Magyarországon akar maradni az már nem épeszü?
2017. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Igen. Itt csak a csókosok fogják vinni valamire.
2017. dec. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagyok csókos, még is meg van mindenem, amire szüksegem van.

Az hogy valaki életképes nem zon múlik, hogy csókos-e vagy sem.

2017. dec. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

én is életképes vagyok, nem vagyok csókos, és nekem egyre jobban mennek a dolgaim.

ha neked még a saját országodban is egyre nehezebb, nem tudom, miből gondolod, hogy külföldön könnyebb lesz, ahol minden és mindenki új. Éltem 2x hosszabb távon külföldön, annyit mondok, hogy erősnek kell lenni hozzá, nem síró-picsogó kisgyerekeknek való.

2017. dec. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2: Sokféle oka lehet, ha valaki marad, én pl. úgy gondolom, hogy ha már ráment 20+ évem, hogy úgy-ahogy kiismerjem a magyarok hülyeségeit, akkor nem fogom elölről kezdeni egy tök más néppel. Meg aztán kiskoromtól kezdve ki akartam állni az elnyomás ellen, ebben a diktatúrába süllyedő, demagóg áldemokráciában pedig talán hamarosan tényleg megtehetem. Viszont aki javulást vár a közeljövőben, miközben napról napra egyre jobban szarba veszik az embert, a nemzetközi hangulat meg csak támogatja ezt a züllést, az minimum nagyon naiv.
2017. dec. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tíz év múlva Magyarország már rég nem lesz az uniós tagállam. Kemény diktatúra, lezárt határok. Munkahelyek már most sincsenek. Iszonyatosan nehéz itt élni, mondjuk én vidéki vagyok eredetileg és 31, na ott sosem volt lehetőség, pont az a korosztály vagyok már, aki semmit nem kapott.
2017. dec. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
munkahelyek bizonyos helyeken nincsenek, bizonyos helyeken meg munkaerő nincs.
2017. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!