Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Emlékek...

Mi a véleményetek az Emlékek őre c. könyvben leírt közösségről? Ti élnétek ott/egy hasonló közösségben/államban?

Figyelt kérdés
Leilani vagyok és arra lennék kíváncsi, hogy konkrétan a közösség felépítéséről, szabályairól, törvényeiről, a közösség vezetőinek hozzáállásáról mi a véleményetek? A valóságban életképes lenne egy hasonló közösség/állam?

2017. dec. 29. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ami az első részben van, az nekem tetszik, mert nem érezném ott ennyire elveszve magam, mint most, azt se tudom mit akarok dolgozni, ott nem kéne ezzel vesződnöm. Sajnos érzelmekből is inkább a negatívak uralkodnak felettem, úgyhogy ebből a szempontból is jobb lenne. Neked mi a véleményed kérdező? (a többi rész abszolút nem tetszett)
2017. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos, az a hely talán a leginkább a Pokolhoz hasonlatos számomra. Persze nem a bibliai pokolról beszélek, olyan értelemben hasonlít a Pokolhoz, hogy számomra minden szempontból a legrosszabb lenne ott élni. Főleg azért, mert a vezetők teljesen alkalmatlanok. Valószínűleg nem teljesen épek. Szóval NEM, én nem lennék hajlandó ott élni egy percig sem.
2017. dec. 29. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!