Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ahhoz hogy ha...

Mit szólnátok ahhoz hogy ha például holnap reggel 235 Messenger üzenetet kapnátok az éjszaka folyamán?

Figyelt kérdés

Fiúk lányok nők és férfiak üzenetét egyaránt várom!

Én biztos meg lepődnék rajta hogy hogy lettem hirtelen ilyen sikeres.

Tisztelt Moderátorok!

Remélem jó kategóriába helyeztem a kérdésemet ha mégsem akkor kérlek szépen benneteket törlés vagy tiltás helyett inkább helyezzétek át a meg felelő kategóriába.

Előre is köszönöm szépen mindenki válaszát!


2017. dec. 30. 11:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%

"Én biztos meg lepődnék rajta hogy hogy lettem hirtelen ilyen sikeres. "!


Ez alapján olyan ostoba vagy, hogy azt hiszed ebben mérik a sikert. A a siker és a messenger üzenetek olyan messze vannak mint Makó Jeruzsálemtől.

2017. dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Jól van bocsánat. Nem gondoltam komolyan csak le írtam egy véleményt
2017. dec. 30. 17:21
 13/17 anonim ***** válasza:
24%
Ha leírsz egy véleményt akkor az emberek (jogosan) azt gondolják hogy komolyan gondoltad. Ha a 235 messenger üzenet tartalma az lenne, hogy tartozol 5 millió forinttal és add meg, akkor is úgy gondolnád, hogy "sikeres" 235 messenger üzenetet kapni? Lehet sikeres is ha 235 állásajánlatot kapsz de a messenger üzenetekből nem feltétel nélkül következik Siker.
2017. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Hát igen utolsó hozzászóló igazad van!

Hát ha még tudnád hogy milyen hülyeségből jutott eszembe ez a kérdésem. 😃😉

2017. dec. 30. 17:44
 15/17 anonim ***** válasza:
36%
Tekintettel arra, hogy a) a kemény 25 ismerősömből egy sem áll velem szóba, b) úgy van beállítva a profilom, hogy idegenek ne küldhessenek üzenetet, eléggé meglepődnék. De végül is legalább hozna egy kis változatosságot a mindennapokba.
2017. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azonnal felhagynék a görbe esték csapásával, és mivel nem igazán szeretem az emberek társaságát, felfüggeszteném a fiókomat is egy időre.
2017. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Beszedtem valami vírust, vagy valaki az ismerőseim közül. Ez volna az első gondolatom.
2017. dec. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!