Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet ebből nekem bajom?

Lehet ebből nekem bajom?

Figyelt kérdés
Na szval már nagyon sok facebookos liba átvágott azzal hogy szeret es utana par nap mulva kiderult hogy csak átvert és nevetett egyet rajtam. Az lenne a kerdesem hogy ha csinalok egy instagramos oldalt és lebuktatom az ilyeneket (képet nem teszek fel róluk csak a nevüket írnám ki) lehet nekem ebből törvénnyel kapcsolatos gondom? A válaszokat előre is köszönöm!!

2017. nov. 30. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Egy lúzer bosszúja...
2017. nov. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj, de nagyon gáz vagy, a bosszúd meg még gázabb... Ha a való életben ismerkednél, mint a normális emberek, akkor nem röhögnének ki. Egyébként a név kitétele is személyiségi jogokat sért, nem csak a kép. Csak szólok. Igen, lenne belőle bajod, pláne ha tömegesen jelentenek fel.
2017. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha nem írom ki a nevét?
2017. nov. 30. 18:25
 4/4 anonim válasza:

Apám.. Imádok ide feljárni =D

Na figyelj, nagyon sok ember él ugyanilyen névvel a világon. Szóval kevés ha csak a nevüket rakod ki. Ahhoz kellene a címük is vagy valami pontosabb adat, de azért már tényleg meg fogják b. a hátsó feled jogilag, anyagilag. (küllem leírás is jogsértés a képért meg tedd össze a két kezedet =D)

Ajánlatom a számodra, nyisd meg a facebook tiltólistáját, melyet a beállításokban találsz meg a tiltás sorban bal oldalon [piros körben fehér víz szintes csík, mint a kresztábla)

Ha nem találod, tessék:

[link]

tiltsd le és hagyd lógva őket.

a bosszúnak nincs semmi értelme. Vagy csinálj másik facebook oldalt magadnak.

Ne keresd a bajt, megtalál az úgy is.

22/F

2017. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!