Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez erőszak volt? Lány és lány...

Ez erőszak volt? Lány és lány között?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudom, mennyien fogják elolvasni, de örülnék, ha legalább egy valaki elolvasná, és tudna valamiféle tanácsot adni. Szóval... Olyan 12 és fél éves lehettem, mikor ez megtörtént. Én, és az egyik volt ismerősöm, találkoztunk. Én átmentem hozzájuk, maga volt otthon. A szülei jóban voltak az én szüleimmel, és ezért az apja felhívta az én anyumat, nem e megyek addig át hozzájuk. Egész délután jól elvoltunk, beszélgettünk, játszottunk, majd én feltettem egy olyan kérdést, hogy ő nem szeretné-e kipróbálni a csókot egy lánnyal. És itt kezdődött minden. Az én hibám. Az enyém. Megcsókolt, én megtudtam milyen a csók, és azt hittem ennyi volt. Csakhogy aztán megfogott, és folytatta. Pofozott is, stb... Én erről senkinek nem mondtam semmit. Mikor hazamentem, csendes maradtam, és le voltam sokkolva. Vagy igazából nem is tudom.. már nem nagyon emlékszem, milyen érzések vettek pontosan körül, de tudom, hogy nem szólaltam meg. Szűkszavú voltam. Csakhogy lehet nem lennék ezért mai napig rosszul, ha... ugye jóban voltunk, a szülők is. Rá olyan 1 hónapra újra találkoztunk. Remegtem, féltem. Ahogy a szobájába mentünk, megint megcsinálta. És honaponta találkoztunk. Az első történés után kb olyan hétszer megtörtént, újra, újra, és újra. Az utolsó háromnál odamondta, hogy ha nem megyek bele, elmondja az anyumnak, hogy mi történt. Más történettel. Én féltem, és aztán újra jött az. Amikor ez abbamaradt, az nyáron volt. Mentünk kirándulni, és tudom, azóta nem volt semmi szerencsére. A mai nap már pozitív tudok lenni. Hibáztatom magam, bipoláris zavarom van. Öngyilkossági kísérlet után vagyok. De! Pozitív, boldog személynek mondom magam.

##viszony ##remegés
2017. dec. 31. 01:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%
Ja, megnézném az arcod, mikor körbeáll nyolc kigyúrt kopasz, aztán hatan fognak, ketten tuszkolnak kétoldalról felváltva. Vagy bealtatnak a fogorvosnál, aztán arra ébredsz, hogy mozdulni nem tudsz, a segged meg olyan ernyedt, hogy alig érzed a doki bréjét. De persze mind a te beleegyezéseddel történne, mert miért nem verted ki a foguk.
2017. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%
Ilyen esetekben az ember nem igazan tudna mit tenni de ilyen úgyse történik hamarabb rabolnak ki bandaba verődve minthogy ilyesmi történjen, a kérdezo viszont fizikailag nem volt lekorlatozva, rughatott volna, haraphatott volna, üthetett volna, karmolhatott volna, sikithatott vagy akar üvölthetett is, egyiket sem tette mert ő is akarta ezt, nincs miről beszélni.
2017. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
De, van miről beszélni. Például hogy a társadalom milyen értelmetlen tabukkal sújtja a szexualitást, ami miatt ilyen helyzetben valaki nem mer segítséget kérni, mert fél az elítéléstől. Ha valami valláskárosult tajparasztok a szülei, amire magyarországon komoly esély van, akkor támogatás helyett még simán meg is szégyeníthetik, mert kiskamaszként érdeklődni mert a szexualitás iránt, ó te jó ég. Vagy hogy szerinted ha a kérdező nem heteró, akkor már nem is erőszak, ami nettó baromság. Rengeteg áldozat azért nem mer kiállni, mert segítség helyett csak még több megszégyenülésre számíthat az éjsötét jónéptől, amire persze az a reakció, hogy ha történt valami, miért nem állt ki? Az áldozat sosem nyerhet. Eddig azt gondoltam, senki nem érdemli meg, hogy megerőszakolják, de meggondoltam, aki feljogosítva érzi magát így beszélni egy zaklatás áldozatával, azon átmehetne egy kamionparkoló érzékenyítés gyanánt.
2017. dec. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

De ki hibáztatta a csajt? Több infót kértem, de biztos azért mert pedo vagyok... Gratulálok!

Tudjátok van olyan, hogy karma. Akik ilyen sötét lelkűek, azok meg is érdemlik a szenvedést. Aztán utána lehet sírni.

2017. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
"Te kis cafka, nincs is semmi bajod csak hisztizel, megérdemled, ha ilyen vagy", ez oké, persze ha lepedofilozlak, az már gáz mi? :)
2017. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

De legalább a kérdező elnézést kért...

A 10-esnek viszont már menthetetlen a lelke. Lehet, hogy sok rossz dolog történt vele, de én ezekre úgy tekintek, mint próbatételekre, amelyek során nem szabad elveszíteni az emberségünket. Az ilyen férfi gyűlölő az ugyanolyan mocsok, mint egy erőszaktevő.

2017. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
78%
Megnyugtatlak, semmi bajom a férfiakkal, magamnak is ott fityeg a szerszám a lábam között. Azokat viszont, akik visszaélnek bármilyen fölényükkel, hogy testileg-lelkileg ártsanak másoknak, nem tudom emberszámba venni, de az se jobb, aki ezután még az áldozatba rúg bele. Lehet, hogy nem vagy pedofil, de simán lehetnél, pont olyan mérgező ember vagy te is. Godolj csak amúgy lelkisérültnek, ha ettől elégülsz ki, de valójában boldogabb és kiegyensúlyozottab vagyok, mint te valaha leszel, ezért engedhetem meg, hogy kiálljak a nálam szerencsétlenebbekért is. Na menj, rángasd tovább. :)
2017. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
37%

20


Ja, hogy egy túlbuzgó libernyák ficsúr vagy.... Én kérek elnézést. Azért mások ok nélküli lepedofilozása meg lerasszistázása között akad időd értelmes dolgokra is? Vagy a gyülölet már teljesen szétszedte az agyad, liberókám?


Én csak visszarúgtam. Tudod már legem van, mint írtam, nem ez volt az első eset, hogy a kérdező a kérdésben eljátszotta a szende ki áldozatot, aztán a válaszaiban meg mindenkit támadott, aki segíteni akart neki.

Ti libernyákok olyanok vagytok, mint agyorsan ítélő bíróságok a francia forradalom idején.

Igenis lényeges az "stb". Ha ügy lesz belőle, akkor is lényeges lesz! Egy "stb" miatt senkit sem ítélnek el, és ez így is van jól. A pofon nem nemi(!) erőszak.

2017. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem lesz belőle ügy, írtam is, hogy a koruk miatt valószínűleg nem is lehet felelőségre vonni a másik lányt. De igen, erőszak volt: a kérdező annak élte meg, és magát hibáztatta érte, pedig nem ő tehetett róla. Amikor pedig eljut oda, hogy névtelenül kiírja magából, akkor jössz és elmagyarázod neki, hogy de amennyit leírt, az még nem is erőszak. Jogilag nem, de mielőtt összehívjuk az esküdtszéket, előbb az áldozatnak kell rendbetennie magában a dolgot. Sok esetből pont azért nem lesz sosem ügy, mert az áldozatnak sok lenne, ha jogi szőrszálhasogatással szednék szét a traumáját. Ha az lenne a kérdés, hogy "feljelentést tehetnék-e emiatt" akkor oké lenne a hozzáállásod, így csak belerúgsz a földönfekvőbe, aztán segítségnek nevezed. Nincs mit csodálkozi rajta, ha viszatámadnak, és jogod sincs sírni miatta.
2017. dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!