Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek kamu vagy nem?

Szerintetek kamu vagy nem?

Figyelt kérdés
Rámírt facebookon egy ismeretlen fiú,hogy van e kedvem vele ismerkedni,még nem írtam neki vissza,mert olyan furcsa. Megnéztem a profilját és olyan volt mintha most regisztrált volna. 30 perce volt kint a profilképe,és egyből rám írt. Nekem valahogy kamunak tűnik...szerintetek az? Visszaírjak neki,vagy inkább ne?
2017. dec. 31. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát linkeld el a facebookját és könnyebben mondjuk meg :)
2017. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vissza lehet írni neki, esetleg rákérdezni a dologra. Elkérni a telefonszámát és beírni a facebook keresőbe. Vagy kipuhatolózni hova mikor járt suliba és akkor meg lehet találni az eredeti profilját is. Mindenesetre amíg nem derül ki mennyire igazi a csávó én nem sok személyes dolgot árulnék el neki.
2017. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez valóban elég kamunak tűnik. Ne adj ki magadról semmi személyes adatot. Lehet hogy valamelyik ismerősöd akar lejáratni, vagy lehet hogy vissza akar élni valaki a személyes adataiddal. Ha belinkeled a gyerek adatlapját akkor privátba jöhet nekem is. Ne ide rakd ki mert akkor törlik.
2017. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A profilját nem szeretném belinkelni. Az ismerősiet nem látom,de megnéztem,hogy kik likeolták a képét,és otz vannak olyanok akiket én nem ismerek,de van velük közös ismerősöm.
2017. dec. 31. 14:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezekből ne hidd hogy kamu egy profil, például az én profilomból semmit sem látsz amíg be nem jelölsz. Ismeretlenként csak a profilképemet látod lájkok nélkül, az ismerőseimet, lájkjaimat és a posztjaimat nem. Ha bejelölsz akkor láthatod a profilképemet, viszont lájkok és kommentek nélkül, az ismerőseim listáját még ekkor sem látod, és a posztjaimat is csak ha be van jelölve hogy minden barát láthassa. Nem mindenki teregeti ki a magánéletét online, először is azért mert örökre ott marad, másodszor pedig nem szeretem ha mások az életemben turkálnak. Mindenkinek megvan a sajátja, foglalkozzon azzal. :)
2017. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nezd meg az adatait, hogy ott van-e, hogy mikor csatlakozott. Ha most decemberben, akkor kamu.

Illetve húzd be a profilképét a google-be, ha több ugyanolyan képet is kiad, akkor szintén kamu.

2017. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A képe alapján nem tűnik kamunak. De így se biztos,hogy valóban ő van a képen. Azt nem látom,hogy mikor csatlakozott.
2017. dec. 31. 14:21
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor a közös ismidet kérdezd meg, honnan ismeri,ha nem mersz a srácnak visszaírni?
2017. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Húúú bateg, kemény probléma, nehéz élet...ha tudsz írni, megpróbálhatsz...
2017. dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!