Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a hamis/fake fültágítókról?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem nem azért mert szeretnék!

2017. nov. 16. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
2017. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Inkább olyan legyen,mint igazi! Egyébként még olyat nem láttam. De egyébként kinézetre valószínűleg úgy néz ki, mint egy fültágító, szóval valószínűleg ronda. Múltkor egy orrkarikás csajt is megnéztem, hogy "szegény, de ronda". És egyébként genetikailag nem is lenne, hanem saját magának csinálta, de nem nézett ki jól, úgyhogy sajnáltam. Mert (egy adott külső szemlélőként, tehát nekem személyesen) nem tetszett az összhatás. Szóval még annak ellenére is sajnáltam, hogy tudtam, hogy direkt néz ki úgy, és valszeg ő szépnek látja magát. Ja és bocsi, ha nyers voltam, nem akartam senkit megbántani.
2017. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Én már a kérdést nem értem... milyen az a hamis fültágító? Nem tágítja - vagy negadjisten egyenesen szűkíti - a fület?
2017. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg se kozeliti az ingerkuszobomet :/
2017. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 úgy néz ki mint a fültágító de úgy teszik be mint egy sima fülbevalót
2017. nov. 16. 21:55
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Nem úgy kell elképzelni a hamis fültágítót, hogy egy hamis lyukat varázsol a fülbe. Egyszerűen csak egy fülbevaló, aminek van eleje és hátulja is, és a közepén a bedugós rész nem látszik. Ennyi.

Nekem tetszenek, jól néznek ki, az igazi fültágeszektől undorom van, a tetoválásokat meg a piercingeket szeretem, de azt valahogy nem látom sem szépnek, sem menőnek, ha valakinek ki van tágítva a füle.

Persze az elmúlt években hatalmas divat lett, és egyre többen tágítják 3-4, sőt 5-10 centisre a lyukat... kifejezetten gusztustalan és nyomorék kinézetet kölcsönöz. Persze ne vegye senki magára, de ami idétlen az idétlen. És ne mondja senki, hogy nem divatból csinálja.

2017. nov. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Én undorodom az igazitol. Ismerosnek se semminek nem akarok ilyen embert magam kore
2017. nov. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Pont leszarom... de az igaziról meg annyit, addig jó amíg bent van, egy haverom füle érzékeny lett, minden fémtől, fától mindentől begyullad, uh most lifegnek a cimpái a 3cm-s lyukkal... hát marhaszépen néz ki mondhatom.
2017. nov. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Akkor rakjon be egy kiflit legalább nem fog ott cafogni, és attól talán nem gyullad be
2017. nov. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Jobb véleménnyel vagyok róla mint az igaziról.... 20 alattiak lúzernek tartják a hamis fültágítót, aztán amikor kinövik, rájönnek, hogy mekkora lúzerség az a tátongdó lyuk a fülükön, ami 15 évesen a vagányság csúcsa volt, mert anyu, apu és a tanárnéni majd meg pukkadt a méregtől, mert ők ilyen kispolgári izék. Aztán már egy idő után annak sem tetszik aki csináltatta/tágította magának otthon, aztán bevarratja, ha megnyúlik a füle és később visszaemlékszik és röhög magán mennyire hüle volt 16 évesen.
2017. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!