Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen béna, rossz,...

Miért ilyen béna, rossz, csalódás stb. a szerelmi életem?

Figyelt kérdés

18 vagyok eddig két barátom volt, az egyik már rég (igaz vele én szakítottam)viszont nyáron a szerelmem lemondott rólam azóta se tudom mi okból.. Borzasztóan hiányzik.

Közben megismertem egy srácot akinek bejöttem és mondta hogy örülne neki ha a barátnője lennék, nekem is bejön de elmeséltem neki mi történt velem nyáron aztán ő teljesen megértő volt...

Amúgy ő dj és szilveszterkor elhívott a buliba ahol dj elmentem a barátnőmmel és erre láttam hogy más lánnyal smárolt végig.. nem is találkoztunk.

Túl sok csalódás ért hirtelen és a szerelem terén teljesen kilátástalannak látom a helyzetem.😢


2018. jan. 1. 11:56
 1/9 anonim válasza:
84%
Lehetőséged van gondolkodni, kevesebb elvárás szegeződik rád, több időd van bármit csinálni. Lehet olyan hobbid amilyet csak szeretnél, és tengernyi lehetőség között válogathatsz. Tudom az ember furcsasága, hogy mindig csak akar és akar de a lehetőségeit nem méri fel. Elfelejti mert azzal foglalkozik mi hiánzik neki, de mindent csak azoknak a lehetőségeknek a segítségével érhet el amik adottak. Ne sajnáld magad. Élj.
2018. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Hiába szidják folyton a lányokat/nőket, hogy a nagyrészük rib.anc, és a fellegekben jár, az én nemem sem különb, legalább ilyen nehéz, normális fiút is találni, de ha egyszer megtalálod ne engedd el
2018. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem partifiúkák után rohangálj, ennyi a recept.
2018. jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Ebben az életkorban nehéz normális férfit találni, legalábbis én így tapasztalom
2018. jan. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En ferfikent ugyanezeket tapasztaltam az elmult idoszakban. Lenyeg hgy ne add fel a csalodasok utan, merj nyitni egy új fele :)
2018. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

18 évesen kilátástalan az élet? Azért mert annak szeretnéd látni, hogy sajnálhasd magad...Meg mit remélsz egy dj-től akiket körbe vesznek a nők általában?

Tipikus 18 évesen kiégett "nem találom az igazi pasit, de csak mocskoknak adok esélyt" csaj lehetsz. jöhet a károgás meg a 0% a megértésért puncit remélő majmoktól

2018. jan. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem az életem kilátástalan hanem a szerelem kedves utolsó
2018. jan. 1. 12:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Ebben sem vagyunk egyformák. Van, akinek elsőre összejön egy jó kapcsolat, van, aki éveket vár rá, de csalódni bármikor lehet. Nekem az volt a titkos receptem, hogy nem vártam, nem akartam görcsösen, hogy jöjjön. Persze, vágytam rá és rossz volt egyedül, úgy, hogy még senkim sem volt előtte, de inkább a saját dolgaimmal foglalkoztam, és a legváratlanabb pillanatban talált rám a szerelem. Érezni fogod, hogy sorsszerű lesz. Én is így találtam rá a páromra, vagy ő rám, egymásra találtunk, az biztos. 3 éve együtt vagyunk.


L/19

2018. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

18 vagy, ráérsz még. Inkább szánj egy kis időt önmagad megismerésére. Ha most szakított veled a nyáron a nagy szerelmed, akkor szünetre van szükséged, nem ilyen partymajmokra.

Válogasd meg, kikkel állsz le dumálni meg randizgatni. Dj... ugyan már...

2018. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!