Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek én keresem a...

Szerintetek én keresem a rossz emberek társaságát? Nektek van igaz barátotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kétségbeesésembe fordulok hozzátok. Egyszerűen nem tudok barátkozni.Csendes vagyok,jó hallgatóság,de így kevésbé aktív beszélő társ. Pedig igyekszem,de azonnal érdekesebb a nagy pofájú akárki,mint egy csendes.Emiatt úgy veszem észre,hogy elég sokan meg is bélyegeznek a hülye jelzővel és a butával,ami rosszul esik.

Barátaim nem nagyon maradtak. Az utóbbi..nem tudom én reagálom túl szerintetek? Az történt,hogy 2 évig megszakította velem a kapcsolatot,mert Engem is eljegyzett a barátom..és biztos utánozom. Akkor 2 év után elém állt most meg az volt a baja,hogy a gyűrűnk is egyforma.

A másik próbál kioktatni,mintha jobban tudná nekem mi a jó, a harmadik csak arról tud beszélni mikor kit szopot le...Komolyan mondom..velem van a baj???

A negyedik leállít,hogy az ő gondja a fontosabb..az enyém kisebb. (1 millió forintos veszteségről sírtam neki)..ő meg panaszkodott,hogy valaki azt mondta rá,hogy fogyatékos.Vannak még normális emberek,akikkel megtalálhatom a közös hangot vagy ez reménytelen?

Nektek mik a tapasztalataitok?


25L



2017. nov. 27. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hat a leirtak alapjan nem veled van a gond, hanem a "barati" tarsasagoddal.
2017. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem sem veled van a gond...

Ha szeretnél barátkozni nekem írhatsz nyugodtan (25L)

2017. nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát.. sajnálom. Nekem is ilyen esetek történnek. Változtatni kell. Varázsolni meg nem tudunk.
2017. dec. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó a változás alatt mire gondolsz?Min?
2017. dec. 3. 09:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Először is elengedni a múltat, hogy ne zavarja a jelent vagy jövőt. Azután betartani a no contactot azokkal, akik lebecsülnek, megaláznak, cserben hagynak. Szóval, akik nem nevezhetőek barátnak. Én inkább leszek egyedül, mint ilyenekkel. Az osztályomban én vagyok a kívülálló. :"D Kicsit félnek tőlem pedig nekem kell tőlül félnem. Nem, nem vagyok egyedül igazából, de ők ezt nem tudják. Elég hosszú, de szerintem ennyi magyarázat elég lesz.
2017. dec. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!