Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek azok az emberek...

Szerintetek azok az emberek akik szándékosan kihasználnak, illetve átvernek másokat, visszakapják az élettől a rossz cselekedeteiket?

Figyelt kérdés

Engem már nagyon sokszor kihasználtak illetve átvertek már eddigi életem során, mert túl segítőkészen , és jó indulatuan állok hozzá alapból mindenkihez.

Mostanában már egyre jobban kezdem már azt érezni ,hogy ebben a világban ezzel hozzá állással nem lehet boldogulni :(



2017. nov. 19. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Előbb vagy utóbb mindenki megkapja a magáét hidd el.
2017. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, működik a "bumeráng-effektus".
2017. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha így lenne, akkor üres lenne a parlament...
2017. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Igy van, es a parlamentben sem ugyanazok ulnek 50 eve ;)
2017. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanezt vallom, mint #2-es, és tapasztaltam is. Nincsen következmények nélküli tett, s előbb-utóbb, minden visszahat ránk. Lehet, úgy érzed, nehezebben boldogulsz ezzel a hozzáállással, de hosszútávon megéri inkább a jó miatt szenvedni tiszta lelkiismerettel, mintsem a másik oldalra állni pillanatnyi örömért, amiben nincs nyugalom.
2017. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen utolsó nagyon igazad van. Én sosem tudnám pl. azokat a dolgokat elkövetni amit mások csináltak meg velem szemben ,haszon , hatalom, pillanyatnyi öröm szerzési célokból. Mert utána olyan lelki ismeret furdalásom lenne ,hogy nem tudnék tőle nyugodtan aludni se..

Azt nem tudom meg ,hogy ezeknek a bizonyos emberek, hogy tudják minden , lelki furdalás nélkül megcsinálni ezeket a tetteiket?

Tudom , hülye ,naiv ,barom vagyok ezt megkaptam már sokszor,az ismerőseimtől is, de akkor se értem ,hogy képes valaki szem rebbenés nélkül átgázolni a másik jóindulatú embertársán csak azért , hogy neki jobb legyen.

2017. nov. 19. 20:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Az utóbbi 1 évben mocskos aljas csalók engem és a testvéremet teljesen padlóra küldtek, minden pénzünkből kisemmiztek, adósságcsapdába kerültünk. Minél korrektebb volt az ember, annál több rossz dolog történt. Én az ellenkezőjét tapasztaltam a kérdésnek, minden jótett elnyeri a büntetését.... Bár meg tudnám ezt cáfolni....
2017. nov. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem, pedig jó lenne.


Akik kihasználtak, összetörtek, megaláztak (voltak néhányan) élik tovább az életüket, és fogalmuk nincs, miért nem akarom látni sem őket.

2017. nov. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért téged használnak ki? Miért beléd rúgnak bele? Mert nulla tekintélyed van, ezért. És ennyi is marad, amig nem teszel lépéseket azirányba, hogy behajtsd a számlát.


Egyébként a visszakapás a sötétben érvényesül, ott mindenki egyedül van magával, a kis démonok egyre nagyobbak lesznek, és egyre ijesztőbbek. Aztán majd kellenek az altatók, később a nyugtatók is.

2017. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szokták is mondani, hogy aki jót cselekszik, a jót kapja vissza. Aki rosszat, az a rosszat kapja vissza. Én nagyon bízom abban, hogy te csupa jót kapsz vissza. :)))

Mint ahogy írtad, hogy ha rosszat tennél, nem tudnál aludni nyugodtan. Nálam is ez lenne. Én szívesen segítek másoknak, senkit nem hagyok cserben.

2017. nov. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!