Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik a férfilét előnyei szerint...

Mik a férfilét előnyei szerintetek?

Figyelt kérdés
2018. jan. 2. 12:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
39%
Én a női lét előnyeit látom, nem firditva.
2018. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
33%
Jaja, a nőknek sokkal jobb. Csak szét kell tenniük a lábukat, és dől a lé.
2018. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%

Komolyabban veszik őket, munkahelyen több tiszteletet kapnak, nagyobb a tekintélyük.

De ezek is mind csak azokra a férfiakra érvényesek, akiknek a megjelenése is pozitív, ahogy a nők esetében is így van.

2018. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
Nincs menstruáció :D Szerintem a férfiak el sem tudják képzelni, mennyire mázlisták.
2018. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
A férfiak,nem menstruálnak,nem kell melltartót hordani,tudunk állva pisilni,nem kell sminkelni,körömfestés,nem szégyenkezünk ha berúgtunk,szóval sok elöny van.
2018. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
57%

Könnyebben találsz munkát, komolyabban vesznek, több fizetést kapsz, könnyeben haladsz a ranglétrán, elfogadnak akkor is, ha nem borotválkozol, öregen sem írnak le, elnézik a félrelépéseidet, és nem utolsósorban, akár ötven-hatvan-hetven évesen is lehet saját gyereked.

Persze ugyanennyi hátrányt is fel tudnék sorolni.

2018. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%
nem lehetunk terhesek ha elmegyunk egy buliba, nem kell szulni
2018. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%

A r.bancpálya a fiúk előtt is nyitva áll.:-) Egyébként az egyik legfőbb előnye, hogy tőlük sose kérdezik meg, még burkoltan sem egy állásinterjún, hogy tervez-e gyereket, és ha igen, mikor és mennyit. Egy férfit ritkán akadályoz a karrierépítésben a család, rugalmasabbak, mobilisabbak, a nőktől még mindig egész más az elvárás. Vezetőnek is könnyebben elfogadnak egy férfit, még ha gyengébb képességű is, mint egy nőt. A 40-50-es éveikben is vonzók (persze, ha odafigyelnek magukra), általában sokkal nagyobb választási lehetőségük van, mint a korosztályuk jól karbantartott nőtagjainak.

Ugyanakkor azért pasinak lenni sem fenékig tejföl, különösen ebben a változó világban, amikor a régi nemi szerepek egyre kevésbé érvényesek, az újak még kiforratlanok, társadalmilag még nem teljesen elfogadottak.:-)

2018. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
34%

Nagyobb fizikai erőd van. Ennyi... Amúgy meg nagyobb eséllyel leszel gyilkosság áldozata, nagyobb eséllyel vádolnak meg ártatlanul, korábban halsz, később mész nyugdíjba, nagyobb eséllyel kerülsz utcára...

Jó... Nagyobb eséllyel engednek műszaki pályára, de diszkriminálnak a szociális és állami szektorban.

Az iszlám világban van némi előnye

2018. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%

FFiként ezt látom előnynek:

Tudok állva pisilni.

Könnyebb bringázni.

Nem kell a mensesszel foglalkozni.

Öltözködni könnyebb ffi-ként: farmer+ing = azt mondják rám, elegáns vagyok.

Nem néznek le, ha alkoholizálok.

Focializmusban a ffi focit jobban támogatják, mint a nőit.



Szembesültem már nemek miatti megkülönböztetésnek is: Egyetemen és az utcán is.


Bizony egyetemen voltak óra tartók és jegy osztók (nem nevezném őket tanárnak, sem oktatónak), akik csak azért adtak jobb jegyet, mert a rasszizmusuk nemi spektrumának azon szélső értéken álltam, amit ők kedveltek. Ezek a tanárok tömegek előtt mondták ki, hogy "nőknek nem jár 3asnál jobb jegy". Ma már tudom, hogy ha ilyet hallok, akkor egy perrel sok pénzt lehet lehúzni az egyetemről, de akkor még fiatal voltam és esendő, nem tudtam mit kezdeni ilyen szintű gyűlölettel. Két tanár volt ilyen, a többit nem érdekelte a ffi-női eloszlás. Szerencsére egyre jobban kihaló félben van ez a mentalitás.


Piros Pacsi!

2018. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!