Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen előnyei és hátrányai...

Milyen előnyei és hátrányai vannak annak ha valaki allando felelemben novekszik fel?

Figyelt kérdés

2016. okt. 16. 22:33
 1/5 Ignis Subdialis ***** válasza:
Szerintem inkább hátrányai vannak, nem hinném, hogy bármilyen előnye lenne. Milyen jellegű félelemre gondolsz?
2016. okt. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindig félelemben voltam. (Vagyok is...) Nincs semmilyen előnye, paranoiás lettem, nem bízom senkiben, mindenki (!) hátba fog támadni egy idő után, ha hiszed, ha nem!!! Habár, bizonyos helyzetekben ez a paranoia jól jön.
2016. okt. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

bestresszül meg bárhova jár-kel a faluban próbálja kerülni az ömbereket, antiszociállas lesz vellával futkorászik széles e világon.


nehezen tolja be a csellót a helyi a kocsmába, és ganyézni sem fog eljárni ezért sokan azt gondulhatják hogy merész tróger a parasz.


Nem biztos, hogy megakarja majd bubulni a Rózit itt a falu végén a kukoricás mellet, mert attó fog félni hogy kevés lesz neki válú nélkül, mert a szülei aztat mondták neki, hogy inkább vött volna gumiból csemmát.


Megtud változni is az ilyen legény/leány ha a sarkára áll , és ad kukoricát a tiknak meg csalánt a hízónak meg oda ganél ahol ergya a termő föld. 24f


remélem tudtam segéni.

2016. okt. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sztem peldaul mivel megszokja felelemmel teli napjait ezert hidegveruve valik. Ez sztem biztos. Vagy nem lesz annyira beszari egy alak.
2016. okt. 16. 22:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmilyen elonye nincs. Psziches beteg lesz, akkor is felni fog amikor nem kell.


A felelmet nem lehet megszokni.

2016. okt. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!