Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek unalom ellen egy...

Mit tennétek unalom ellen egy kis vidéki településen?

Figyelt kérdés
Eddig is elég sokat unatkoztam, de most már tényleg kezd elegem lenni belőle. Néha filmeket, sorozatokat nézek, zenéket hallgatok, de unom már, hogy kb. ennyiből áll az életem. Nincs itt semmi érdekes és ami még rosszabb, senki érdekes. Kevés barátom van, és velük nehéz kimozdulni valahova. Szerencsére már csak egy fél évet kell kibírnom itt, viszont félek, hogy addig beledöglök az unalomba, és én leszek az első ember, akinek ez okozza a halálát. :D
2018. jan. 2. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez a legnagyobb problémád? Én is egy kis putri faluban élek, ugyan azt csinálom amit te, csak nem vagyok olyan életképtelen, hogy ne tudjak elmenni egy közeli városba moziba, vagy éttermekbe, mekibe stb...
2018. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én 2 kis falu között élek, de nem értem a problémát. Annyi érdekesség van a világban, engem a net is eléggé leköt, alkotni is lehet, zenélni is, elutazni valahova...
2018. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp rángasd ki a haverokat aztán csavarogjatok el valamerre. Jó társaság megtalálja a szórakozás módját. Kivéve ha ilyen állandóan mobilt nyomkodós haverokról van szó.
2018. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Ja és ha ez nem jön be, akkor tűzz ki valamilyen célt és eddz/küzdj érte! Azt hiszem a nagyobb cèlok bőven vesznek el időt :D
2018. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A barátaiddal szervezz összejöveteleket. Társasozzatok, kiránduljatok.
2018. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Neki szerintem csak diszkó, meg nagyobb partik kellenének, mindig új arcokkal, ami persze, hogy nincs egy kis településen.
2018. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
pia, kirándulás
2018. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Moziban nem nagyon vetítenek olyan filmet, ami engem érdekel, abban meg nem tudom, mi érdekes van, hogy naponta elmegyek egy étterembe.

És igen, inkább otthonülős haverjaim vannak.

2018. jan. 2. 18:03
 9/13 anonim ***** válasza:
egyedül is lehet piálni meg kirándulni, ráadásul ott a net
2018. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ja, csak az nem olyan érdekes. :D

A net meg ott van, elég sokat netezek, de tudom, hogy jó lenne, ha nem szinte csak ebből állna az életem.

2018. jan. 2. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!