Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek unalom ellen egy...

Mit tennétek unalom ellen egy kis vidéki településen?

Figyelt kérdés
Eddig is elég sokat unatkoztam, de most már tényleg kezd elegem lenni belőle. Néha filmeket, sorozatokat nézek, zenéket hallgatok, de unom már, hogy kb. ennyiből áll az életem. Nincs itt semmi érdekes és ami még rosszabb, senki érdekes. Kevés barátom van, és velük nehéz kimozdulni valahova. Szerencsére már csak egy fél évet kell kibírnom itt, viszont félek, hogy addig beledöglök az unalomba, és én leszek az első ember, akinek ez okozza a halálát. :D
2018. jan. 2. 16:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lehet sportolni is, nem csak a foci meg a kézi létezik..én egyedül szoktam bringázni és leköt akár 18-20 órán keresztül is egy nap, ha olyan messze merészkedek. Mg van sok más egyéni sport is, ha nincsen társaságod. Ha meg semmi nem érdekel akkor veled van a baj. Mások is élnek kis faluban, mégis megélik a felnőtt kort. Meg nem csak mozi van a városokban, oda mész ahova csak akarsz, ugyan úgy, mintha ott élnél. Ha nem megy, akkor ne a faluban keresd a bajt meg a barátaidban.
2018. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én mikor falun éltem (28 évesen jöttem el) békákat figyeltem (hogy hogyan lesz az ebihalból) meg szöcskét fogtam. Horgásztunk is öcsémmel bár az elég unalmas, szinte sose fogtunk semmit. Voltak kutyáink meg macskáink. Meg azzal szórakoztam,hogy én majd jól zöldséget termesztek, azok mondjuk mind kirohadtak:D

Szóval én a szabadban szerettem bóklászni,mikor falun laktunk.

2018. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Otthonukos haverok miert nem egymasnal ultok es ha masnnem egyutt jatszotok valami xbox szerusegen ha van? De lehet gepen is.
2018. jan. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!