Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akiknek a "különlegesebb"...

Akiknek a "különlegesebb" nevek tetszenek?

Figyelt kérdés
Miért nem a saját nevetek változtatjátok meg az általatok kedvelt névre? Miért a gyerekkel akartok kiszúrni?
2018. jan. 2. 17:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Itt vagyok 22 évesen . Nem mondanám ,hogy hüü de kirívó nevem van..söt nagyon sokaknak tetszik én mégis utálom . Ha nem 18 lenne a korhatár ,hogy szülöi beleegyezés nélkül változtassam meg neg változtatom . De azért 18éven keresztül megszokod igy leteszel a dologról.. és hiába a nem tul szokványos nem tul különleges nevem ugyanugy szekáltak miatta .
2018. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Csak tudod, nincs egy általános szabály arra, hogy mi röhejes és mi nem.

Mitől lesz egy név röhejes? Ki mondja meg? Van valami névistenség, aki megmondja, hogy a János nem röhejes, az Anakin meg igen?

És a probléma az, hogy neked a szülőről van meg a véleményed, mégis a gyereket bünteted. Ugyanis abban igaza van az egyik kommentelőnek, hogy a gyerekeknek maguktól nem jut eszébe, hogy az xy név gáz. Akkor kezdik el szekálni, ha a felnőttektől azt hallják.

És akkor igazából úgy is átformálhatjuk a dolgot, hogy nem a szülő szúr ki a saját gyerekével, hanem te szúrsz ki a másik gyerekével azáltal, hogy a kisgyereked előtt lefikázod a nevét.

2018. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, oké, de a szülő beleegyezésével, mivel ő adta neki azt a nevet:-)
2018. jan. 2. 18:04
 14/17 anonim ***** válasza:
Kivancsi lennek hogy hivjak a gyerekedet.Vagy talan nincs is?Mindenkinek mas tetszik.Elkepzelheto hogy majd a Te Zolikadat bantjak a neve miatt,amig Anakint es Gandalfot meg nem.En sem ertek egy sok nevvel de ha valakinek az tetszik hat adja.Erdekel hogy hivjak az en gyerkoceimet?Valoszinu az sem tetszene.
2018. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem egy nagyon-nagyon átlagos, szokványos nevem van és mégsem szeretem, sőt... utálom! Úgy érzem, a szüleim kics.sztek velem, hogy ezt a nevet adták...


Sokszor elég nehéz előre látni, hogy egy keresztnév mennyire lesz szerencsés, mennyire illik majd a gyerekhez, és hogy ő boldog lesz-e vele.


De abban egyetértek Veled, hogy néha tényleg elszalad a szülőkkel a ló, és nem tudom, mit éreznek, mikor valami nagyon furcsa, rossz hangzású, esetleg negatív jelentésű nevet adnak a gyereküknek...

2018. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem a "szülő beleegyezésével szidhatod mert ő adta a nevet" ugyanis semmi közöd az ég egy adta világon nincsen az ő családjukhoz, sem a gyerekük nevéhez sem pedig semmi máshoz.

Foglalkozz inkább a saját dolgoddal ahelyett hogy kitolsz egy gyerekkel (egy istenverte KISGYEREKKEL nem a szüleivel te szerencsétlen) akihez amúgy semmi közöd de főleg nem a te dolgod ítélkezni felette. Szörnyen unintelligens egy ember lehetsz...

2018. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én örülök hogy a szüleim nem még egy petit vagy janit csináltak belőlem. Gyakran meg dicsérik a nevemet.
2019. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!