Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek a...

Szerintetek mit tegyek a lanyom erdekeben? Leallitsam a ferfit?

Figyelt kérdés

Nemreg edesanyamnal voltunk unnepekre a lanyommal. Az egyik ott elo ferfi, akivel anyam joban van, elkezdte simogatni a 12 eves lanyom arcat, majd hatat, meg hogy milyen nagy es szep lany lett belole, stb. Akkor meg nem lattam emogott hatso szandekot. Utana ebedre mentunk egy ismeroshoz, a ferfi is ott volt, folyamatosan kerdezoskodott, hogy mit szeret a lanyom, ilyenek. A ferfinek evek ota baratnoje volt, es azt furcsallom, hogy egyesek szerint akkor szakitott a lannyal, amikor a lanyomat is simogatta. Ezt nem igy mondtak, de a nap megegyezik. A lanyom elpanaszolta az aggodalmat, hogy nem erti a ferfit, aranyosan megjegyezte hogy legkozelebb megmondja neki hogy baratja van (amugy nincs, csak kis szerelme). En is tanacstalan vagyok, a ferjem is felhaborodott, hogy mit kepzel az a ferfi. Noverem szerint lehet csupa barati szandek, de elkepzelhetobbnek tartja a 'pedofil' szandekot, mert a lanyom csinos, formas, atlagnal picit nagyobbak mar a mellei (ezeket ne nagykepusegnek vegyetek).


Gondoltam hogy legkozelebb szolok a ferfinek, hogy hagyja beken a lanyomat, mert semmi oka arra, hogy arcat, hatat simogassa, holott nem is ismeri, masreszt pedig! A lanyom nagypapaja lehetne a maga 67 evevel.


Szerintetek is 'pedofil' szandeka lehet? Furcsa, hogy a lanyom megismerese utan szakitott a baratnojevel. Szerintetek is jobb lesz ha surgosen leallitom? (A ferjem kijelentette hogy megveri a ferfit, de ezen inkabb csak nevettunk)



2018. jan. 2. 18:42
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
27%
Ebben a qrva világban már barátságosnak lenni sem szabad, édes f***om...
2018. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy meg 67 éves férfi szakított a BARÁTNŐJÉVEL? WTF??? Maximum felesége. A kérdés meg egy ordas nagy kamu, jobbat találj ki.
2018. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
59%

Határozottan igen! 67 évesen sem (!!) simogathatja senki a lányomat. Az öregség nem mentség, nem jelent nagyapai gondolatokat, hanem a fene tudja milyet.

Most még a hátát, arcát simogatja, aztán "véletlenül" a mellét is. Állítsd le a vén hülyét.

Egy anya.

2018. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
59%

Baromi sötétek vagytok Kérdező, a férjeddel és az egész retyerutyáddal együtt!

Biztos van összefüggés, hogy a 67 éves pasi szakított a barátnőjével és a te 12 éves kölked között!

Meglátta és hullaszerelmes lett bele, amibe nem fér, hogy barátnője legyen, ezért szakított! :D :D :D

Amúgy jó fényt fog vetni rátok, ha a 12 éves lányodnak már barátja van és ezzel még dicsekszik is!

Szűzanyám! ... szerencsétlen idős ember!

2018. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
82%

Vén kecske is megnyalja a sót. :)

Nem hiszem, hogy pedofil lenne a bácsi, lehet, hogy csak unokázna már. Nem minden szimpátia mögött van szexuális töltet. Én 45 éves nő vagyok, és múltkor egy ismerősöm kétéves kisfiát legszívesebben agyonölelgettem volna, olyan cuki volt, csak azért fogtam magam vissza, mert nem ismer a kicsi, és nem akartam megijeszteni.

2018. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
51%

A mai világban lehet barátságosnak lenni, de ugye te sem úgy kezded a barátkozást hogy odamész valakihez és elkezded simogatni, hanem beszélsz vele, kisgyerekkel meg játszol. Nem erotikus masszázst adsz neki.


Én a helyetekben már első perctől kezdve gyanakodtam volna és provokálóan kikérdeztem volna a férfit.

Elég durva miket megengedtek másoknak.

2018. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
60%
Szerencsétlen 67 éves nyugdíjas nem ebben az eszement metoo pedofil ,feminista őrületben szocializálódott és semmi problémát nem lát abban ha egy kislánnyal kedvesen beszél vagy megsimogat (nem a mellét nem a lába közét hanem a hátát arcát). De nyugodtan hisztériázzatok sőt jelentsétek is fel ,a férjed meg jól verje el a csóró öreget .Majd megtanulja a mocsok zaklató ,mi az a szép új világ!
2018. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
56%

Szegény bácsi.

Primitív bagázs!

2018. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
35%

Mennyi gyökér van itt.

Nézzétek meg az Evilenkot pl ami mellesleg igaz történet..

Azt hiszitek csak a filmekben vannak ilyen rohadt beteg emberek??

Akkor engem a buszon miért bámult folyamatosan az öreg pali aki elmúlt szinten 60, majd egyszer csak mikor jeleztem elkezdte mondogatni hogy milyen csinos és szép vagyok, meg kérdezgette hogy van e barátom? Szerencse hogy fényes nappal volt és pont egy fiú barát várt rám a buszmegállóban, 18-19 lehettem.


Illetve a párommal nemrég voltunk egy nagyobb városba és elmentünk a karácsonyi vásárba, sötét volt az elejébe nem is volt sok ember. És volt ott is egy öreg aki szinten elmúlt 60, tipikus szemüveges beteg fejű, ki figyelt minket és össze vissza maszkalt, közben minket figyelt néha, aztán ugye elkezdtem fényképezni a vásárba és mikor rá irányítottam a telefont érdekes mód egyből elment és vissza se nézett!!

És ezek öregek voltak!!

De ezeken kívül sajnos találkoztam ennél durvább emberekkel is, mintha engem valaki elátkozott volna, mer jó pár beteg ember be talált már az életbe..

Szóval aki ilyeneken nevet az egy szánalom, és kívánom annak hogy majd az ő gyereket is vagy éppen öt is zaklassák!

Mi pl barátommal múltkor

2018. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
14%
Az utolsó mondatot nem oda akartam írni.
2018. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!