Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Téged töröltek már Facebookon...

Téged töröltek már Facebookon ismerősök közül olyanok, akik nagyon is jól ismernek? Mit reagáltatok rá?

Figyelt kérdés
Én legtöbbször próbálom levegőnek nézni az ilyeneket, ha nem vállalják fel hogy ismernek akkor én egyszerűen nem tudok szimpatizálni velük továbbá... ti hogy vagytok ezzel? Hangsúlyozom, ezek olyanok akiket TÉNYLEG ismertek, és nem olyanok akiket csak azért jelöltél be mert 1x köszöntetek egymásnak...
2018. jan. 4. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudok róla
2018. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem volt, DE olyan emberek, akikkel nem is tartottam a kapcsolatot, gondolom nekik nem szándékozott tartani velem. Tehát innentől nem mérvadó, hogy "felvállaljuk-e" az ismerettséget, vagy "szimpatizálunk-e" velük.
2018. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De én pl csak olyat jelölök vissza akivel napi szibten beszélünk vagy rokon hasonló -egy random ismerősnek semmi köze az életünkhöz. .


Ne haragudj rájuk.-Nincs ebben semmi csak van akik zárkózottabbak mint mások.

2018. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3: értem én, de pl. egyik volt tanárnőm (akit szerettem) is kitörölt, aki (még direkt meg is néztem) kb csak engem a volt diákjai közül... azt tuti más okból.
2018. jan. 4. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak te tudhatod, hogy mi az oka:D


Amúgy nálam volt példa arra, hogy egy ismerősöm állítólag "véletlenül" törölt ki, vagy én őt. Amikor visszajelölt, akkor rákérdezett üzenetben, hogy hogyan tűntem el a listájáról?

Meg szerintem olyan is van, hogy valaki nem ismeri a "Leiratkozás" funkciót, és kitöröl azért, mert túl sokat posztolsz.

2018. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt rá példa. Meglepődtem, majd túltettem magam rajta. Van ettől nagyobb probléma is.
2018. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!