Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szüz vagyok 18 évesen és aki...

Szüz vagyok 18 évesen és aki sejti vagy tudja mind hülyének néz ugye nincs igazuk? L

Figyelt kérdés
Soha nem voltam olyan lány aki fiúzik, 16 évesen csókoloztam először de azóta se semmi. Most 18 évesen még szüz vagyok de ez ugye a környezetemben egyáltalán nem jellemző mert itt mikor 9.be kerulnek a fiuk lanyok mind elvesztik. Nem mintha erdekele a velemenyuk de szerintem ők a hülyék nem én.
2018. jan. 5. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
En 19 evesen “vesztettem el”, de mar a mi idonkben is ugymond cikinek ereztem volna bevallani hogy nem vagyok az. Aki kozeli baratom volt tutta az igazat. Tuleltuk azt a korszakot is. Ma 32 evesen mar nem szegyenlem, sőt ;)
2018. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen hibat... *tudta
2018. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nincs igazuk.
2018. jan. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy van igazuk, ne foglalkozz velük. Nincs olyan, hogy x éves korban ideális elveszteni a szüzességed és utána már ciki. Akkor ideális, amikor megtaláltad azt a férfit vagy nőt, akivel el szeretnéd veszteni. Valaki 30 felett veszti el, valaki már tizenévesen, valaki pedig sosem. Egyik sem jobb, mint a másik, nem vagyunk egyformák, mindenkinek másképp alakul az élete.
2018. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
még szép, hogy nincs igazuk 24f
2018. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
jobb lenne akkor hirtelen egy idegennel lefeküdni szerelem nélkül? Várj még, ne foglalkozz a többiekkel, majd jön egy fiú, akivel szép lesz a kezdet
2018. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Nincs igazuk.

Ezt mindenkinek magának kell érezni.

Én 17 voltam, és megbántam. Bár már annak idején is az ismerősök nagy része túl volt rajta ebben a korban.

Szerintem semmi fura nincs abban, hogy még szűz vagy. Így utólag visszagondolva, ennyi idősen még annyira gyerek szinte mindenki.

Nem 30-40 éves vagy, szóval nem maradtál még le semmiről sem.

2018. jan. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

22 évesen veszítettem el a szüzességem (tavaly februárban) Szerinted valakit érdekelt a környezetemben hogy szűz vagyok vagy nem? Nem tartozik ez senkire. Csak rád és majd arra a fiúra akivel le szeretnél feküdni.

23N

2018. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Nincs igazuk, ez nem egy verseny. Aki ezért hülyének néz, az rendkívül primitív, nem érdemes foglalkozni vele.
2018. jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Egyáltalán nincs igazuk. Én 18 évesen veszítettem el, tavaly és nem bántam meg, hogy eddig tartogattam. Az ismerőseim nem is érdekelte, vannak akik még mindig azt hiszik, hogy szűz vagyok. Majd elveszíted, ha készen állsz rá és megtalálod a partnered. Lehet később, lehet még idén. Ez teljesen a te dolgod, a te életed, a te szüzességed, nehogy már az ismerőseid foglalkozzanak a TE szüzességeddel.
2018. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!