Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert neznek az emberek...

Miert neznek az emberek minden gazdag not luxusprostinak vagy aranyasonak?

Figyelt kérdés
2018. jan. 6. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem néznek mindenkit annak. Max azt, aki gazdag és úgy is viselkedik
2018. jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy része igazság, egy része meg irigység.


Amikor egy szilikonos-szolizott-szőkített cicababa ül egy nem túl dekoratív férfi mellett egy Porschéban vagy vadi új BMW-ben akkor nekem is az az első gondolatom, hogy valószínűleg nem a személyével, külsejével volt olyan megnyerő az illető.

2018. jan. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na meg én például "ronda" férfiként is azt tapasztalom, hogy elég nagy elvárások vannak.


Régen regisztráltam kamu, jóképű srác profillal társkeresőkre.


Nem egy csaj írt rám, hogy végre egy "jóképű" pasi. Majd elkezdtek a "felhozatalról" beszélni úgy mintha mindenki selejtes hulladék lenne, aki nem méltó hozzájuk. Nem egyszer beszéltek "szintekről" és arról hogy mindenki a saját szintjén ismerkedjen. Volt lány, aki 20-on évesen kifejtette, hogy neki márpedig olyan férfi kell, akinek egzisztenciája van, akivel világot láthat, akivel szórakozhat.


Vagy például sokszor emberszámba sem vettek, még "kamu jó pasiként" sem, amikor azt írtam hogy albérletben lakom másokkal, vagy hogy nincs autóm. Volt hogy 18-20 éves libáktól kaptam meg, hogy egy (akkor) 25 éves férfinak már illene hogy saját háza, autója legyen. Az persze rendben van hogy a lány 30 éves koráig otthon lakik, de a férfinek legyen háza, ahova felviszi.


Egyszerűen teljesen el vannak torzulva az értékek.


Mert egy átlagos ember, akár nő, akár férfi, dolgozik havi 100-200 ezer forintokért, örül ha az albérletet ki tudja fizetni, vagy egy olcsó, használt Suzukit fenntartani.

2018. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

De persze sokat számít a "hirtelen ítélés" is.


Van csaj ismerősöm akiről kívülről annyit látni hogy Audiban ül, fiatal és jól néz ki. Azonnal beindul az átlag proli fantázia, hogy kinek tette szét a lábát ezért.


Valójában meg csúszás nélkül megcsinált egy egyetemi szakot, közben dolgozott, szakmai tudást szerzett és 25+ évesen már önálló projektekért felel.


Vagy az irigység. Saját magam is elgondolkozom, amikor meglátok egy baromi drága autót, ami 20-30-60 milliókba kerül, hogy ha én az árának egy részét magaménak tudhatnám akkor vehetnék egy lakást és meg lenne alapozva az életem. Így meg dolgozok érte 10+ évet.

2018. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Csak nézd meg a normálisabb társkeresők kínálatát a nőkből és meglátod miért van ez szemlélet az emberekben.
2018. jan. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki eljátsza ezt a szerepet megkapja a tapsot.
2018. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem néznek mindenkit annak:D


Ha egy 20 éves csaj egy 80 éves papával van, nem hiszem hogy testileg vonzódna hozzá, tehát őt annak nézik.


Ha egy nő elvárja a lakást/kocsit meg legalább egy 300 as fizut úgy hogy ő nem tett le semmit, akkor is annak nézik.


Ha úgy fest mint egy éjjeli pillangó, és beül a bmw-be akkor vagy aranyásónak nézik vagy pillangónak :D


Nem minden gazdag nőről hiszik hogy az, csak aki úgy viselkedik vagy öltözködik.

(amúgy az ilyenek néha besz.pják és a csávó meg akinek van kocsija háza, elkéri a rezsi felét és az utazást is max magának fizeti. Olyankor van a benézés:D )

2018. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!