Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gazdag vagyok es...

Nagyon gazdag vagyok es nagyon szep, megis depresszios?

Figyelt kérdés
Ugy erzem, hogy mindenem megvan, amire az emberek tobbsege vagyik, de en megse vagyok boldog, sot.. nagyon ures lettem belul, de fogalmam sincs miert. Mit tegyek ellene?
2017. dec. 8. 10:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nekem is megvan mindenem (bár nálam a "minden"-t nem a szépség és a gazdagság jelenti), mégis vagyok néha magam alatt.

Ilyenkor az segít a legjobban, ha olyasmit csinálok, amit szeretek, ha megpróbálok eredményt elérni valamiben.

Sokszor előjött ez az érzés, amikor nyáron szabadságon voltam, és hirtelen nem tudtam, mihez kezdjek magammal, rám szakadt a szabadidő, és kizökkentem a rutinomból.


Vannak hobbijaid? Munkád? Mennyit vagy emberek közt naponta?

2017. dec. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Adományozz, önkénteskedj, utazz.
2017. dec. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

A lelkedben kell "rendet tenni", belülről kell, hogy jöjjön a megerősítés, hogy jól érzed magad.

Kívülről, külső tényezőkből nem lehet lelki jóllétet remélni tartósan.

2017. dec. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szakembernek beszélj az érzéseidről, amelyek benned vannak, tárd fel ezeket minél részletesebbben neki.
2017. dec. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
És még szerény is!
2017. dec. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
4 es nek igaza van. ehhez szakember segitsege kell, mert ki kell bontani az alapokig az egesz egyeniseged fejlodeset az eletedet ahogyan es amiben elsz es csak akkor lehet tanacsot adni. ehhez ennyi informacio egyreszt keves masreszt az is lehet hogy nem depresszios vagy, hanem eletunt ( a ketto nem ugyanaz) vagy valami olyasmi tortent az eletedben ami kivaltotta azt ahogyan jelenleg erzed magad. az indito cimet is rosszul valasztottad meg, mert en nem vagyok szerencsere se irigy se rosszindulatu de van akiben maga a mondatod felnyomja a pumpat. Mellesleg a gazdagsag es a szepseg is relative, hiszen mindenkinel masutt van a merce;-)))
2017. dec. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Az egód elnyomja az összes értékedet azért.

Hogy mit csinálj? Valami olyat ami felvidít,hobbi,haverokkal hülyülés stb. Találd fel magad

2017. dec. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Imátkoz, utána köszönd meg, hogy jobban vagy. Ez hála. Aztán nyugodtan sírj, mert jönnek a könnyek, utána hidd el könnebb.
2017. dec. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

a pénz és a szépség nem feltétlen hozza el a boldogságot!

mitől lennél boldog?

2017. dec. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%

Így jár ki felfelé nyal s lefelé fosik a mások fejére...továbbá fosott a lelki fejlődésére...a pláza már nem elégít ki tehát meg a díszbarátok...


Nyalj lefelé is talán előítélet s érdek nélkül, ha érted a sorokat...

2017. dec. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!