Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyűlöljük egymást az egyetemi...

Gyűlöljük egymást az egyetemi kollégiumi szobatársammal, de egyikünk sem akar költözni a szobájából. A kollégium igazgatóval tárgyalás csak 2 hét múlva lesz, hogyan bírjam ki addig mellette?

Figyelt kérdés
2018. jan. 6. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan eddig. Próbáld meg ignorálni.
2018. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg gondoltatok már arra, hogy közös nevezőre hozzátok a helyzetet ami mindkét fél számára ideális?
2018. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem akartok költözni?


Egyik szoba olyan mint a másik. De még ha kicsit rosszabb is, akkor is jobb mint gyűlölködve egymás fingját szagolni.


Persze az emberben benne van a hiúság, hogy "Nehogy már én adjam fel". És inkább szívatja saját magát hetekig, hónapokig, ha kell évekig, csak ne ő legyen aki "meghátrál".

2018. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én okkal gyűlölök bizonyos embereket, akik miatt nagyon rossz helyzetbe kerültem, legszívesebben kitaposnám a belüket, de adok esélyt nekik, hogy helyrehozzák az aljasságukat. Én biztos vagyok benne, hogy nem ártottatok anyit egymásnak, hogy ne lehetne megoldás, mégiscsak emberek vagyunk.
2018. jan. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!