Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki satanista?

Van itt olyan aki satanista?

Figyelt kérdés

Aki az meselne nekem rola?

Kort es nemet is irjatok legyszi.


2018. jan. 6. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
A sátánista nálad mit jelent? Mert szerintem divatból sokan mondják magukat annak. Ha pokolkutya666 a nevem és szoktam kecskét és kakast vágni és antiszociális vagyok akkor én már az vagyok?
2018. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1-es, az, amiről írtál, nem sátánizmus, de engem is érdekel, hogy a kérdező mit ért sátánizmus alatt.

17 éve vagyok sátánista, nem öltözöm feketébe, nem fekete a hajam és nem úgy nézek ki, mint aki most lépett ki egy kriptából. Nem fogok mesélni a sátánizmusról, mert szerintem pont a szabad szellem a lényege, az, hogy kutass, ha érdekel és a saját utadat megtaláld.

2018. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
xd tudom, hogy nem vagyok sátánista, csak a pózerek kedvéért írtam ki
2018. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És a kecske meg a kakas gyilkolás. :D Életemben nem öltem állatot sem. Vannak elszállt irányzatok, ismerek is néhányat, de egyiket sem követem. Mindenből azt tartottam meg, ami a hasznomra vált.
2018. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Hogyan kell sátánista lenni, mert én körbe vagyok ilyenekkel,akik gonoszak.
2018. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hat en arra gondolok amikor valaki nem istenben hisz hanem a satanban es a szokasok erdekelnenek hogy mit csinal egy satanista
2018. jan. 6. 18:25
 7/13 anonim ***** válasza:

Jó esetben ugyanazt, amit a többi ember, tanul, dolgozik, házasodik, gyerekeket nevel és nem hangsúlyozza azt fűnek-fának mindenhol, hogy ő sátánista.

Irányzatoktól függ, hogy mit csinálnak. Vannak, akik a Magnum Opust akarják, vannak, akik el akarják hozni a világvégét... Én ÉLNI akarok, ezen kívül meg vannak a saját rituáléim, szokásaim, amit nem kimondottan egyetlen irányzatból, sőt nem is mind sátánista irányzatokból gyújtöttem össze.


Miért pont a sátánizmus érdekel téged?

2018. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

LaVey sátánizmussal szimpatizálok. Deista "vallás" úgyhogy, nem hiszek semmilyen istenben, hanem magamban. Magam szeretnék kiteljesedni, nem pedig fentről várni a megoldást, állítják a keresztények, hogy "Segíts magadon, az Isten is megsegít" de ergo magadon segítesz. Nem áldozok állatokat mert minden élet értékes, nem rajzolok pentagrammákat, nincsenek szertartások. Nem verem nagy dobra, hogy ez vagyok, csak rám tartozik.

[link]

Ez szerintem jobb értékrend eleve, mint amit a kereszténység tanít. Másrészt a keresztények sose akarták, hogy gondolkodj, csak azt, hogy hidd el amit mondanak. Az inkvizíciókat, az erőszakos áttérítéseket én nem felejtettem el. Inkább vagyok "sátánista" (azért tettem idézőjelbe mert ez inkább egy értékrend, mintsem vallás), mint keresztény. Szóval inkább fejlesztem az egomat és figyelek arra, hogy ne legyek ostoba, minthogy imádkozzak egy olyan istenhez akiről nem is tudom, hogy létezik e. 19/F

2018. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%

Mert az Úr szeme az igazakon, hallja imádságukat, s a tekintete a gonosztevõ ellen fordul.

(1 Péter 3,12)

2018. jan. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem ismerősöm van olyan, aki amúgy elég komolyan az, nyiltan mutatja is, FB-n még oylan kép is van kinn róla, hogy fából épített egy apró templomot és azt égeti stb.


De amúgy meg totál normális lány, szoktunk vele jókat beszélgetni, kb ennyi, aki meg nem simeri annak tényleg ennyi esik le róla, hogy sátánista, mert amúgy a külseje is enyhén szólva extrém.

2018. jan. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!