Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz ha 2 éve várok egy fiúra...

Gáz ha 2 éve várok egy fiúra miközben nem kellek neki? 18/L

Figyelt kérdés

16 éves voltam mikor volt köztünk csók.

Úgy éreztem tetszettem neki.

Végül elváltak útjaink. Soha nem mondta ki de nem kellettem neki.

Most 2016 ban talalkoztunk de le se zartuk semmi, eltunt. 2017 ben sem beszeltuk meg a dolgokat.

Most 2018 van , és én még mindig nem tudom elfelejteni és akármilyen szemétláda nem is akarom....

Mások előtt mar nem hozom fel persze.. azt mondom hogy nem erdekel nem kell nekem stb. Mikozben azt varom hogy mikor futunk ossze valahol vagy mikor ir ram , vagy mikor tortenik mar valami.

Így névtelenül szerintetek szegyen vagyok?

Azota sem volt senkim es elotte se, es egy fiu sem johet szoba annyira megbolondulok erte....


2018. jan. 6. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Felejtsd el.
2018. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Jobban teszed, ha túl lépsz rajta.
2018. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudok
2018. jan. 6. 21:17
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Vele történt az első csók? Biztos azért...

Rengeteg srác van ne akadj le reménytelenkispistánál

2018. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem akarlak megsérteni, de saját magaddal szúrsz ki, ha reménytelenül vársz. Ha így bele vagy bolondulva, észre se vennéd a felkínálkozó lehetőséget egy értelmes kapcsolatra. Ha másképp nem megy, komolyan mondom ne szégyelj elmenni pszichológushoz..talán segítene
2018. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Vedd fel vele a kapcsolatot próbáld meg. Ha nem jön össze engedd el és keress mást vagy egy hobbit.
2018. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Hasonló helyzetben vagyok/voltam. Pár napja megláttam, hogy egy másik lányt ölel. Azóta rájöttem, mekkora hülye voltam, amiért annyi mindent belegondoltam és szenvedtem miatta évekig. Hagyd ezt a pasast. Hidd el. Akit érdekelsz, aki kedvel, aki akar tőled valamit, aki meg akar ismerni jobban is, az KERESNI FOG. Keresni, próbálkozni, beszélgetni, fenntartani a személyes találkozásokat, stb. Magyarul: érdeklődni fog, és nem csak pár havonta.

Nem akar ő tőled semmit sem. Szerintem felejtsd el. Ha pedig ennyire nem megy, akkor próbálkozz be nála. De utána ne sírj, amiért elutasít. Sajnálom, de egyértelmű, hogy nem érdekled :(

2018. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

A vágyra figyelj, ami benned van. A fiúnak semmi köze, ahhoz a vágyhoz, ami benned van.


Példa. Látsz egy szürke pulcsi embert, és lehangoló számodra a szürke pulcsi. Pedig a szürke pulcsinak semmi köze hozzá, az a lehangoltság benned volt előtte is.

2018. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
Lemaradt. Fogadd el a vágyat teljesen, és nem az a fiú a lényeg, hanem az a érzés, amit érzel, azt fogadd el, és az a tiéd. Ha jól csinálod, mosolyogni fogsz, és erőt érzel magadban.
2018. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%

Nekem is van egy hozzád hasonló hölgy ismerősöm. Kicsit idősebb de a lényeg ugyan az.

3 hónapot voltak együtt 2 éve a gazdag csávóval aki szakított vele. Azóta a csaj állandóan a hapsi után sír és rá vár... Megmagyarázza magának meg annak aki végighallgatja hogy szerinte titokban a csávó is szerelmes belé. Az meg hogy a srácnak azóta 2 kapcsolata volt nem zavarja...

2018. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!