Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha holnap dolgozat...

Mit tegyek, ha holnap dolgozatot írok, de nem tanultam semmit?

Figyelt kérdés

Töriből pénteken jelentette be a tanár, hogy dolgozat hétfőn, 5 anyag, ami 23 oldalt jelent. Hétvégén nagyon hanyag voltam és rosszul osztottam be az időmet, nem tanultam szinte SEMMIT:((

Óráról órára szoktam, de amikor kinyitottam a könyvet egyszerűen nem jöttek vissza a dolgok, elkezdtem sírni utána elraktam és elő se vettem. Igen, ennek jó nagy része végül a lustaságnak volt köszönhető. Mit tegyek? Ezen a töri dogán fog múlni az, hogy négyes vagy ötös leszek-e félévkor, és tizenegyedikes vagyok, szóval elég fontos a továbbtanulás miatt.

Mit tegyek, elmenjek orvoshoz igazolást kérni arra a napra? A hasam rendesen görcsben van ha a törire gondolok.


2018. jan. 7. 23:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Tanuld meg.
2018. jan. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Elmész az orvoshoz holnap és megírod később a dolgozatot.Nem kell ráparázni annyira.
2018. jan. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Most komolyan azon sirsz hogy négyes vagy ötös leszel? XD
2018. jan. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Harmas neked lehet csak az (volt) a fontos hogy meglegyen a kettes, nalam igenis szamit hogy negyes vagy otos leszek-e. Most johet az, hogy hat nem latszik, meg akkor miert nem tanultal most hetvegen stb., egyszeruen nem volt kedvem es most az utolso pillanatokban bantam meg😄
2018. jan. 8. 00:14
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Bal kéz-évszámok, helyszínek

Jobb kéz-nevek

Easy puska!

2018. jan. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%

Nem írhatjuk meg helyetted, nem tudom mit vársz tőlünk. Nekem az volt a lényeg hogy görbüljön, mert már tudtam hogy a célom nem az egyetem..De az agyammal nem volt gond soha, állandóan puskát írtam de amíg leírtam meg is tanultam legalább egy 3.as szintre.

Amit te is tudsz csinálni az az hogy puskát írsz mert annyit már úgyse fogsz megtanulni ilyenkor. Ha lebuksz így jártál, ha nem csinálod rossz jegyet kapsz akkor is így jártál. Legalább most tanulsz belőle remélhetőleg. Hiszen neked fontos hogy jó legyen.

2018. jan. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Metionin ***** válasza:
81%

Reggelig van egy csomó időd tanulni. Ja, fáradt leszel de legközelebb nem lustázod el a hétvégét. Egek, ha nekem lett volna egy egész hétvégém tanulni egyetlen vizsgára, hálát adtam volna :D

Írd ki vázlatosan az anyagokat aszerint hogy hol, mikor, mi történt, ki csinálta aztán próbáld köréépíteni a szöveget. Hajrá, van kb. 5 órád.

2018. jan. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Igy van, ot ora alatt meg a fel vilagot meg lehet valtani :D

Ha ilyen jó jegyeid vannak, es jovore egyetemista leszel, majd te is megtapasztalod ;)

Olvasd el, es csinalj belole rovid vazlatot. Mar azzal is tok sokat tanulsz. Aludni keveset fogsz, valszeg, , de valamit valamiert. Hajra :)

Abszolut nem irrealis a cel, ugyh Ha elhatarozod, es elhiszed, hogy menni fog, menni is fog, :)

2018. jan. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Valami a fejembe ment, meg tanulok 1 orat, mert eleg almos vagyok, de ha reggel nem fog menni akkor valoszinuleg maradok itthon valahogy... koszi a valaszokat!
2018. jan. 8. 02:15
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Én sokszor csináltam azt, hogy tanultam éjszaka 1.00-2.00-ig, aztán szunyáltam és felhúztam csörgőre az órát 4.00 vagy 5.00 -ra és folytattam a tanulást, míg elnem kezdtem készülődni a suliba, reggel 6.30-ig. Tökre sok minden megmaradt.
2018. jan. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!