Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért viselnek egyes nők...

Miért viselnek egyes nők jegygyűrűt a bal kezükön mikor nincs is párjuk?

Figyelt kérdés
2018. jan. 8. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy jegygyűrű, lehet neked tűnik annak, messziről. Lehet benne minta, gravír, pecsét, fonás, csavar, kisebb kő ... Jobb kezesek automatice a bal kezükre húzzák a gyűrűt, engem soha nem érdekelt pl. , hogy mik a szokások, ha a hüvelykujjamra húzom mert jól esik akkor kikezdenek velem a leszbik, ha a gyűrűs ujjamon van a gyűrű akkor férjes asszony vagyok (?) soha nem érdekeltek ezek a dolgok. Ott esik jól, ez a kényelmes és ennyi.
2018. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Mert kisebbségi komplexusuk van, azt hiszik, hogy ettől többek lesznek. Anyósomnak volt egy Klári nevű kolléganője, aki akkor is hordta ötvenvalahány évesen,, amikor már rég elmaradt mellőle a "vőlegénye".
2018. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Karikagyűrű vagy csak valamilyen köves gyűrű? Mert az nem jegygyűrű, csak amerikai szokás. Köves gyűrű lehet több is.
2018. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. a rózsafüzérgyűrűm messziről tűnhet karikagyűrűnek.

Aki unatkozik, elmélkedhet rajta, miért van rajtam gyűrű, mikor nem is vagyok eljegyezve. Ha még több ideje van, jellemrajzot is készíthet rólam, mennyire önbizalomhiányos vagyok és satöbbi.

2018. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg csak egy sima gyűrű.
2018. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert talan van egy gyurujuk, ami csak oda jo, es szarnak a velemenyedre.
2018. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es ne magadból indulj ki. Ott hordok és olyan gyűrűt ami jólesik.

Már ebbe is komplexust keresni fura jellemre vall.

2018. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs kedvem falloszokkal ismerkedni, higgyék csak, hogy foglalt vagyok :P

Igazából azért, mert a többi ujjamra vagy kicsi a gyűrű, vagy nagy. Igaz, én a jobb kezem gyűrűsujján hordom, szóval szerinted házas vagyok.

2018. jan. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
? Az én egyszerű, de apró kővel díszített gyűrűmet is simán hihetik eljegyzésinek, holott még nem kért meg a barátom. :)
2018. jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!