Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire normális az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az, ha néhány éves házasok már nem hordják a jegygyűrűt?

Figyelt kérdés
2017. dec. 27. 14:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ki hogy. Én, csak az anyakönyvvezető előtt viseltem.

Utálok minden gyűrűt, láncot, karórát. Soha nem hordtam ilyesmit.

2017. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Férjem a munkája miatt nem hordja, rám meg nagy. Két éve vagyunk házasok.
2017. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Nekünk már alapból gyűrűnk se volt, az én kérésemre. Nem hordok semilyen ékszert, túl érzékeny hozzájuk a bőröm. Az égvilágon semmit sem jelent.
2017. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Munkában nem hordhatnám, de azon kívül büszkén viselném, mert jelentéssel bír számomra. Amúgy nem hordok se órát se ékszert, de ezt hordani fogom. Amúgy meg kinél hogy. Van aki félti, hogy baja lesz, van akinek olyan gyakran kéne felhúzni-levenni, hogy kiegyensúlyozott a fejéből, van akinek még bedagad az ujja és nem tudja levenni, így őrizeti csak valahol. Ezért szerintem nem mérvadó, hogy viseli valaki vagy nem.

31/f

2017. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem sem hordja, hordta, de ekcémás lett a kezekarácsonyi, és nagyon úgy tűnt, hogy ha leveszi a gyűrűt, sokat javul, úgyhogy azóta nem hordja. Én viselem állandóan, nem zavar. 4 éve vagyunk házasok.
2017. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
A karácsonyi szó nem tudom, hogy került oda, bocs.
2017. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen. Nagyon sokan nem hordják.Semmi jelentősége. Sokan munka miatt, de én azt látom egyre többen nem vagy eleve olyan gyűrűt vesznek amiről nem virit messsziről, hogy jegygyűrű.
2017. dec. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Az én férjem csak "elegáns" helyeken hordja, mert munka közben olyan helyeken fordul meg, ahol az ujjába is kerülhet.
2017. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
98%
Én nőként nem mindig hordom otthon, sok házimunkát végzek, és ott zavar. És sokszor elfelejtem felvenni.
2017. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én az eljegyzési gyűrűmet sem hordom általában. Házimunka, állandó rohanás stb. Vagy elhagyom, vagy tönkreteszem, egyiket sem szeretném. Párom meg nem fogja tudni hordani a jeggyűrűjét, mert fizikai munkát végez. Balesetveszélyes is, kényelmetlen is, meg hamar tönkremegy a gyűrű.
2017. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!