Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindig is rasszista volt...

Mindig is rasszista volt Közép és Kelet-Európa legtöbb országa?

Figyelt kérdés

Oroszországot említeném a legszélsőségesebbnek, verik a külföldieket pl egy fotóst is helyben hagytak pedig csak munkából kifolyólag ment oda, időnként mindig cikkeznek arról hogy turistákat inzultáltak, ebből az jön le nekem senkit nem látnak szívesen.

Nálunk szintén nagy az utálat de csak a színes bőrűekkel és arabokkal szemben, itt az oldalon is kizárólag ellenük irányuló kérdéseket/válaszokat lehet olvasni, olyan állásfoglalást hogy "Én nem bánom kik Ők, csak ne bántsanak és kerüljenek el" válaszokat nem is látni.



Kanadában, Amerikában, Angliában, miért tudnak együtt élni fehérek, latinok, kínaiak, feketék, vietnámiak

Ott teljesen általános hogy minden nemzetiségből vannak barátai az embernek, hisz a munkahelyeken sem csak fehérek dolgoznak, itt Európában azért idegenkednek az Araboktól is mert képtelenek lennének megérteni egymást?

Mondjuk nem nehéz rájönni a dolgokra, hisz ha abból indulok ki milyen Magyarország viszonya Romániával-Szlovákiával és ez oda vissza is igaz, akkor nem csodálkozom semmin.

Itt már azért is húzza az orrát a magyar ha cigány főnöke lesz, máshol meg alap hogy fekete a főorvos, bank igazgató, felettes.


2018. jan. 8. 23:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Mert senki nem szereti az olyan népcsoportokat aki áldozatnak álitja be magát mert 100 éve rabszolga volt.És sajnáltatja magát egy életen keresztül.Ja meg nem is akkar megváltozni és neki minden járjon alabol mert a kisebséghez tartozik.
2018. jan. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
És mégis hol lenne cigány főnöke? :D A méh telepen maximum.
2018. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
29%
Eleve azt semm tudaja mi az a kinai negyed ami a pl:országaiba van .
2018. jan. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

#2

Dolgoztál már olyan multinál ahol mérnökinformatikus volt valaki cigány létére? vagy épp egy sima betanított munkásból ugyanilyen nagy cégnél műszakvezető? Ahol az évek alatt okj-s tanfolyamokat végeztettek el vele stb.


Nem tudom milyen ország ez hogy mindenki azt gondolja csak fehér ember lehet valaki.

Majd ha lesz gyereked és cigány vagy arab körzeti orvost kaptok, akkor is így fogsz gondolkodni?

2018. jan. 9. 00:06
 5/26 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondom, hogy nincs elvétve 1-2 kivétel. De sajnos az a része a cigányságnak, aki szépen fogalmazva "nem alkalmas a normális társadalmi életre" sokkal nagyobb, és őket hagy ne kelljen bemutatnom. Ha neked ez rendben van, és tetszik, élj velük. Más sem mutatja jobban a problémát, mint hogy a büntetés végrehajtási intézetek nagy része velük van tele. Persze a szegénység miatt... A drogos hülyegyerekek, akik belekötnek az utcán mindenkibe, meg a 160 kilós stricik, mind megélhetési bűnözők... :D Ami meg kissé irónikus, hogy több cigány ismerősöm is szidja ezen cigányokat, mert miattuk rossz az általános megítélése ennek a népcsoportnak. De sajnos a háromnegyed részük ebbe a kategóriába tartozik. Egyébként én nem venném egy kalap alá őket egyéb rasszokkal, mert például Amerikában is sok fekete van börtönben, csak az a különbség, hogy ott az őrök elég nagy része is fekete. Arra célzok ezzel, hogy jóval nagyobb részük képes normálisan beilleszkedni a társadalomba.
2018. jan. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Közép-Kelet Európa nem rasszista. Itt nincs olyan nagy hatalma a PC-nek, hogy bizonyos nyilvánvaló szociológiai csoportok között különbséget tegyünk. Pusztán kulturális alapon
2018. jan. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
14%

Jajj hagyjuk már ezt a hülyeséget kérlek...ha a cigányok holnap megtáltosodnának és elkezdenének dolgozni, több tucatnyi cigó egyetemi legfelsőbb szintig vinné, doktorálna, akkor ha ez tényleg beteljesülne, akkor az oké lenne, holnaptól meg elkezdenének a bőrük színéről pofázni...ismerem én nagyon jól a fajtámat! Van olyan, aki nem azért utálja őket, mert ezt meg azt csinál a többség, hanem a bőrszín miatt! Egy jó példa:

Szerinted miért van az, hogy Orbán kihangsúlyozza, hogy Magyarország maradjon magyar ország. Magyar nép maradjon etnikailag homogén. Szerinted ez mit sugall valójában? Ugye te is érzed...


Meg a másik kedvencem, hogy mi magyarok milyen befogadóak, vendégszeretőek vagyunk, a nagy francokat, még egy ilyen frusztrált népség a Földön nincs! Azt bemesélik egyesek, hogy a magyar nép utóítéletes, miközben a Földön az egyik legnagyobb előítélettel rendelkező népség!


Mi még egymást is utáljuk, nemhogy a külföldieket, bszod!


Jártam Kanadában, Franciaországban, Németországban, USA-ban hónapokat töltöttem kint, de olyan szinten más a közeg arrafelé...hihetetlen!

2018. jan. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
7, Amit itt előadsz, az nettó magyarellenes rasszizmus. Mindenesetre kisebbségi rasszizmus elterjedtebb Magyarországon... A rasszizmus (klasszikus értelmében véve) a prolik műfaja. És akárhogy tematizálsz, a cigányok az arányokat tekintve kulturálatlanabbak, edukálatlanabbak. És ezt egyszerűen kár tagadni, mert ez annyira triviális mindenkinek, aki ebben az országban él, hogy nagyon. És ebben semmi nácizmus nincsen... Meg kell nézni egy Mónika showt!
2018. jan. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

#8

Ő nem csak a cigányokra gondolt, hanem magára az idegenellenességre, és igen, igazak azok amiket írt a #7-es


A magyar már most sem megy be számottevően olyan pékségbe ahol Közel-keletiek dolgoznak, ahol lakom ott látom a forgalmukat és annak ellenére sem tolonganak hogy olyan termékeket kapni, amit máshol nem.

2018. jan. 9. 05:56
 10/26 anonim ***** válasza:
15 évet éltem new yorkban, jobb ha tőlem tudod, a fehér ember mindenhol rasszista... még amerikában is... és ha tisztában lennél az ottani helyzettel, nem írnál le ilyen faxságot, hogy ott jól megvannak egymással a rasszok... hát rohadtul nincsenek...
2018. jan. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!