Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Első randi, de hol?

Első randi, de hol?

Figyelt kérdés
Én elsőnek arra gondoltam, hogy beülnénk valahova kicsit beszélgetni, aztán mozi lezárásként, de elég tanácstalan vagyok, bármilyen öteletet meghallgatok vagy tapasztalatokat. Előre is kösz az értelmes válaszokért!

2014. jan. 12. 17:26
 1/10 *Nekomimi* ***** válasza:

Pontosan azt akartam javasolni, amit Te is leírtál, kedves kérdező. :)

Szerintem ez így nagyon megfelelő első randinak. :)

2014. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó ötlet,első randin még elég kényelmetlenül érzi magát az ember,ezért jó a mozi,és egy kis laza beszélgetés ismerkedés egy ital vagy egy pizza mellett.
2014. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is pont ezért gondoltam rá, mint amit te is írtál 2., csak kicsit tartok tőle mégis, hogy mozi nem első randira illik vagy ilyesmi, de azért gondoltam előtte beülni valahova. Egyébként, nem fura, ha mindenhol felajánlom, hogy fizetek? Amit eddig leszűrtem róla, biztos vissza utasítaná, de még ha csak említés szintjén is csak úgy illik nem? mivel én hívom el
2014. jan. 12. 18:14
 4/10 A kérdező kommentje:

Ja és másik dolog, virágot vigyek? Igazából nem tudom, nem lesz-e neki kényelmetlen húzgálnia...

Vagy valami más ajándék ötlet?

2014. jan. 12. 18:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem ajánlanám a mozit, még úgy sem igazán, hogy beültök előtte valahova, mert ha meglesz az összhang, nem akarjátok majd abbahagyni a beszélgetést, és ha nem lesz meg, akkor meg már úgyis mindegy...

SZóval én azt későbbre tenném :)

Gondolom te vagy a fiú, ugye? Akkor természetesen ajánld fel, hogy fizetsz...és ha elutasítja, akkor is még egyszer ajánld fel szerintem és csak akkor hagyd hogy fizesse a részét, ha nagyon nagyon erősködik :D

Én személy szerint örülnék a virágnak, de én ilyen romantikus típus vagyok, ha a lány is ilyen, akkor biztos tetszeni fog neki. Ha nem, akkor nem muszáj, az sem baj ha nem viszel semmit :)

2014. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerinted, ha lány lennék kérdeznék ilyen, hogy vigyek-e virágot?:D Na de jó, akkor a virág és a fizetős dolog az már biztos:D de áh most a mozival elbizonytalanítottál :D De ha mondjuk eltervezzük a mozit, de közben olyan jól sikerül akkor azt gyszerűen ki is hagyhatjuk...a másik része, ha nem sikerül nem tudom, végülis legalább mozizunk egyet ha már más nem jön össze, nem?:D
2014. jan. 12. 19:32
 7/10 anonim ***** válasza:

:D Igen, végül is logikus, de a mai világban sosem lehet tudni.

Hát ha így áll a dolog, akkor akár így is hozzáállhatsz, de egy rossz randi után nincs kedve az embernek általában mozizni :) Persze azt kívánom, hogy ez egy jó randi legyen, és azért ne legyen kedvetek hozzá :) De igazából nincs erre szabály, ahogy jólesik...szerintem meglátod majd ;)

2014. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kösz szépen, igen én is remélem, mert mostanában nem jön össze semmi és az eddigiek alapján nagyon egy hullámhosszon vagyok vele. Csak már most ideges vayok, pedig még csak tervezgetjük a randit, tet egy finom megjegyzést arra, hogy szerinte a férfinak kell megszerveznie az ilyesmit, bár eddig is így voltam én is vele, de egyre jobban kezdek ráparázni, pedig tudom, hogy nem szabadna...:)
2014. jan. 12. 19:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Az természetes, hogy ideges vagy, és hát igen, illik a férfinak dominálnia hogy így mondjam, szóval jobb ha te irányítod a dolgokat, és abból egyrészt az is jön le, hogy érdeklődsz iránta, és szeretnél vele komolyabbat is esetleg :) Drukkolok mindenesetre :)
2014. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mégegyszer:) nektek is ott elől 1,2es kösz a válaszokat :D
2014. jan. 12. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!