Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Középsuli...

Mit gondoltok a Középsuli sorozatról? Milyen példát mutat a fiataloknak?

Figyelt kérdés

2018. jan. 9. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon gyenge. Kínos érzés volt megnézni belőle 1 percet is..
2018. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
szarfos
2018. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom, hogy mennyire a példamutatás a célja,de engem nagyon szórakoztat. Szerintem jó. Én mindig nézem , és mindig várom az új részt. Egyébként 25 éves vagyok. Egyébként még az elején sokan leszólták a színészeket, nekem már az elején is jók voltak, de egyébként , ha visszanézek egy régebbi részt, tényleg sokat fejlődtek. Egyébként régen volt ilyen, szerintem még most is él ez, hogy lehet beküldeni nekik jelenet meg párbeszédötleteket, és ha tetszik nekik, belerakják a soratba. Én szeretem a sorozatot, szerintem jó.
2018. jan. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként
2018. jan. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
A mai fiatalok példa nélkül is idióták. Ez a sz** már nem oszt, nem szoroz.
2018. jan. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem se tetszik ez a sorozat, egyébként sok ilyen sorozat van, egyébként ezenkek nem sok példamutató, vagy egyébkénti nevelő célzata van, egyébként az ejjel nappal budapest is egyébként ilyen, de egyébként mindenkinek más az érdeklődési köre, meg egyebek 😏😂
2018. jan. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Semmit csak hangosan kiabálnak benne történet meg nincs nem is nevezném sorozatnak.Az érdekelne ki pénzeli meg eleve nem nézi senki.Mert ha valaki pénzeli könyen tud nézetséget is csinálni csak fizet egy cégnek a nézetségért.
2018. jan. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#6, ó ba*szki, lepontoztalak a sok "egyébként" miatt, már majdnem le is szóltalak, hogy a 3 soros mondandódba 5x is beleírtad, erre utólag látom, hogy csak a #3-as válaszolót parodizáltad. Ezer bocs, utólag felpontoználak. :D


Egyébként (xd) én kb. 1-2 részt láttam belőle még jóóó régen, azokat is csak úgy, hogy csak belepörgettem. Hát szerintem nagyon siralmas. Láttam, hogy azóta lett egy kisebb rajongótáboruk, hát én őszintén nem értem, hogy mit esznek ezen a sorozaton. Tegyük fel, hogy a "sorozat" indulása óta sokat fejlődtek a színészek, de az első pár rész tényleg olyan szar, hogy nem is értem, hogy hogy gondolhatja valaki azok után, hogy jól van basszus, szar-szar, de azért nézzük tovább, hátha majd 2-3 év múlva fejlődnek egy fél fokot a "színészek"?

2018. jan. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsiságból belepörgettem a legújabb (69.) részbe, és még mindig ugyanolyan borzalmas. :DD


Volt egy jelenet, aminél az egyik csaj ráborította egy másik csajra a padot, azért mert, az azt mondta rá, hogy boszorkány (tök életszerű szóhasználat középiskolásoknál a qrvázás, r**bancozás és társai helyett, ja; meg nyilván az is nagyon életszerű, hogy ezen így kiakad valaki), egy másik jelentben meg 3 csávó úgy beszélgettek egymással, hogy alig merték kimondani mire gondolnak.. ez szintén nagyon jellemző a tinikre.

A színészi játék is nagyon sokat fejlődött, aha.

2018. jan. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sz*r “szineszek”, gyenge tortenet, telepromociozott fos.
2018. jan. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!