Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Logan Paul...

Mi a véleményetek Logan Paul Japánban történt balhéjáról?

Figyelt kérdés

Hogy lehet az, hogy ezek után is megjelentek az emberek, akik mellette állnak? Őket nem háborítja fel ami tett?

És hogy engedhette meg a YouTube, hogy bekerüljön a trendingbe?

(Ha valaki nem tudja miről van szó szívesen leírom, kicsit régebbi eset, de még mindig nem értem.)



2018. jan. 10. 12:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Soha nem hallottam róla, eddig a bizonyos esetig. Nem néztem utána, mert nem érdekel, de a leírás alapján pont egy olyan lényről beszélünk, aki bármit megtesz a nézettségért. Gondolom a nézői 15 év alattiak, azok is többségben lányok, akik mindenben mellette állnak, csak mert "jaj ő olyan cuki" és "biztos nem úgy gondolta", meg "ő nem olyan"... javítsatok ki, ha tévedek. Kis tini lányok, akik fülig bele vannak zúgva, túl naivak ahhoz, hogy felfogják ennek a súlyát.
2018. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Amennyiben ő az akasztott emberes youtuber, nos, ő egy utolsó szemét.
2018. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Igen, ő. Nekem is ez a véleményem róla.
2018. jan. 10. 20:10
 4/25 anonim válasza:
87%

Logan egy idiót@.

Az még hagyján hogy egész tokyot a játszóterének nevezett, és nagyon tiszteletlen volt. (holott a videó elején azt mondta tiszteletben tartja blablabla) de az már végképp felháborító, hogy legalább állította volna le a kamerát... Nem ő végig vette, hogy úristen nézzétek nem rég tehette blablabla.... És hiába a bocsánat kérés, ez akkor is gusztustalan. Hogy lehet vki ennyire a saját világába belemaradva? Meg "barátai" ha. A nő meg vihorászik mellette..... És tök nyugodtan (ugye felfogtad hogy most találtunk egy hullát) no comment....

Szóval idiót@.. . Mást nem tudok...

2018. jan. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
26%

Engem meg ezek a kamu erkölcsös dumák háborítanak fel. Oké, aláírom, nem kellett volna feltenni a yt-ra, de feltette, de utána le is törölte, megbánta. De túlzás ez a meghurcoltatás amit kap, abban a világban, ahol ha az utcán összeesik valaki, 10ből 10 ember nem fog megállni segíteni.

És nem, nem vagyok sem 15 év alatti, sem Logan nagy rajongója.

2018. jan. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó, ha szerinted ezzel semmi probléma sincs, akkor nálad a fejedben vannak nagy gondok.
2018. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%

Igazabol en azert nem tudok meglepodni ezen, mert egy ember ekkora nepszeruseggel, ennyi penzzel nem tud epeszu maradni.

Valoszinuleg becsavarodott.

Raadasul a mindennapi vlogolas elvette a realitaserzeket.

2018. jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
24%
Mint írtam, szerintem sem normális hogy ezt levideózta, felrakta, de túlzás amit vele művelnek. Minden második ember ugyanezt csinálta volna, mentek volna a selfiek, snapchat mystoryk, instastoryk. Persze, híres, jobban kihatással van a tette, de akkor is egyszerűen már soknak tartom, hogy minden ember előadja a dumáját ezzel kapcsolatban, holott nem mindenki viselkedne különbül.
2018. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
28%
Emberek, mindenki tévedhet. Mindenki csak szidja Logant és állszenteskedik. Mindenki másképp reagál le egy helyzetet. Más a felfogása. Ez van. Ténylek hülyeség volt tőle, hogy ilyen videót felrakott. De megbánta és leszedte. A youtube, pedig nem csinalt semmit, sőt ahogy irta az egyik válaszadó trendingbe tette. Szóval nem csak Logan a hibás. És ha zavar akkor ne nézd és ne foglalkozz vele. :))#logang
2018. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
Szóval akkor szerintetek egy ejnye bejnye bőven elég egy személynek, aki labdával dobálta a rendőröket, munkásokat és járókelőket, kimonóban bohócot csinált magából, majd elment az öngyilkosok erdejébe, ahol találtak egy embert, aki öngyilkos lett, majd ezen nevettek és viccelődtek rajta? Komolyan? Ti is ugyanolyan agyi sérültek vagytok akkor, mint az a gyerek. Nem tudom nektek hogy esne az, ha mondjuk egy barátotok öngyilkos lett volna és akkor megy valaki és kineveti, hogy "nézd már ott lóg egy ember, hahaha"... majd levideózza és kiteregeti az egész világ számára. Szánalmasak vagytok.
2018. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!