Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Logan Paul mivel tett szert...

Logan Paul mivel tett szert erre a hírnévre?

Figyelt kérdés

Ugye most van ez a botrány, hogy az öngyilkos erdőben talált egy hullát, levideózta és oltári bunkó dolgokat mondott és ezt feltöltötte youtube-ra. Eddig is hallottam már róla de nem érdekelt a személye különösebben, de most megnéztem pár videóját...és akkora tahó... Miért van oda érte annyira ennyi fiatal? Számomra arcot égetően paraszt, de tudom, hogy mindenkinek más az ízése, de egyszerűen ebben az emberben én nem látok mást ezen kívül. Szóval egy fanja vagy követője elmondaná, hogy mi fogta őt meg benne?

(Bocsánat ha helyesírási hibát vétettem, telefonról vagyok.)



2018. jan. 4. 09:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Életemben nem hallottam róla, nem tudom, honnan kéne ismerni...
2018. jan. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor nyilván nem neked szólt a kérdés :)
2018. jan. 4. 09:53
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
azzal, hogy megfelelően idióta, amerikai, és tudja hogy kell jó clickbaitet csinálni. meg hogy elég jól néz ki ahhoz, hogy a 11éves kislányok benedvezzenek tőle
2018. jan. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 hát ezek nekem is lejöttek, de tényleg ennyi az egész? Mert ha igen...az elég elkeserítő :/
2018. jan. 4. 10:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nézz meg egy random viedóját. semmi tartalma nincsen, idegesítő bejátszások, hangok, kibÄszott emojik repkednek. ez max egy 14 évesnek élmény
2018. jan. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van, eleve nagyon alacsonyra lőtte be a célközönsége korát, így könnyű. Csinál egy-két menő videót, onnantól őt nézni menő, akkor is, ha full gagyi az egész, mi a későbbiekben történik. Ökörködik, semmi mást nem csinál, meg lehet nézni az öngyilkosok erdejében készült videót is, hogy néz ki, meg hogy reagál a dolgokra.
2018. jan. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Üvölt, mint egy fac.

Ennyi a YouTube, magyar vagy külföldi, autista nyomorékok üvöltenek, nyáknyákolnak, vinnyognak, picsognak, sípolnak, cuppognak. Mint valami torz nyomorék állatkertben.

2018. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a tiniket ennyire nem nevelik meg otthon, nem tanítják értékre, hogy ez értékes és szórakoztató nekik...
2018. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Tömegmanipuláció. Megtalálta azt a nagy célközönséget (fiatalok, tini pi**ák), akiknek az igényeit jól ki tudja elégíteni és akikből nagyon jól tud kamatoztatni. Ugyanezt csinálja Justin Bieber csupán az eszközök másak. Természetesen ehhez meg is vannak az adottságai (magas, izmos, jóképű nagydumás).
2018. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy ahogy a többi híres youtuber.

Maga köré gyűjti a felszínes, fanatizálható fiatalokat (legfőképpen 18 év alattiakat). Ehhez még a kinézet is hozzájön. Ha olyan ember vagy, aki sokaknak bejön, nyert ügyed van, még akkor is, ha amúgy baromira tehetségtelen vagy. Ezt csinálja PewDiePie és Justin Bieber is.

Ha PewDiePie mondjuk egy elhízott, nem éppen előnyös kinézetű ember lenne, biztos, hogyjóval kevesebb követője lenne.

Paul Logan ugyanúgy tehetségtelen. A videói a semmiről szólnak, és amik benne vannak, azokat nagyon maximum egy általános iskolai alsó tagozatos gyerek találja szórakoztatónak. Érte is ugyanúgy leginkább a tini p icsák meg a kisgyerekek rajonganak, akiknek a humorszintjük addig terjed, hogy emoji-k meg bevágások röpködnek a videóban.

Nem kell amúgy messzire menni ezért a jelenségért. Itthon Herby-nek kik a rajongói? A buta, felszínes 10-12 évesek, akik halálra röhögik magukat azon, hogy valaki káromkodik.


Sajnos ez a célközönség youtube-n a legnagyobb. Ezért képvisel irtó mély szintet sok youtuber, mert ennek a korosztálynak bármekkora trágyát el lehet adni.

2018. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!