Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek tegezzem vagy...

Szerintetek tegezzem vagy magázzam?

Figyelt kérdés
23/L vagyok. még tavaly az egyetemen beosztottak egy csoportba az egyik tantárgynál. akkor mondtam már a csoportvezetőnek, hogy én a jövőben is szívesen foglalkoznék tovább ezzal a témával. akkor elbeszélgettem vele erről, de mondta, hogy most ő egy ideig nem lesz elérhető, de majd jövőre vár. mondta azt is, hogy tegeződjünk ( egy 50 év körüli férfiról van szó). eltelt azóta majdnem egy év, gondoltam megkeresem újra és írok neki egy emailt, hogy már aktuális-e a dolog. viszont nem tudom hogy szólítsam meg...mert hiába mondta azt, hogy tegeződjünk..az már egy éve volt, simán lehet hogy azt is elfelejtette, hogy ki vagyok.
2018. jan. 11. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha elfelejtette, az az ő baja. Ha egyszer felajánlotta a tegeződést, tegezd nyugodtan!
2018. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem is tegezd, max kicsit visszafogottabban


pl. Szervusz Péter

2018. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%

Tisztelt Tanár Úr!


Ha elfelejtette esetleg, te meg bizalmaskodsz, abból baj lehet. Ha meg azt akarja, hogy tegezd, akkor majd szól újból.


Azt azért nem tudom elhinni, hogy egy 23 éves felnőtt nő, ezt nem tudja eldönteni egyedül.

2018. jan. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Úgy kezdd az emailt, hogy "Kedves XY! Tavaly te ajánlottad a tegeződést, ezért - élve a lehetőséggel -, megkérdezném, hogy most aktuális-e a közös munka?"

Így emlékeztetted is és nem voltál tiszteletlen.

2018. jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
A ma 12:34-es válasza tökéletesen korrekt!
2018. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!