Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 3 nap alatt 300 oldalt meg...

3 nap alatt 300 oldalt meg lehet tanulni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 11. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Attol fugg mit... Am, igen van amit meglehet
2018. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismered a mondást:

- Mennyi idő alatt lehet megtanulni kínaiul?

- Miért, holnap ZH? (jelen esetben vizsga ha jól sejtem)

2018. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha muszáj... :-D
2018. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igyál egy pohár bort, szőlőcukor, hogy jól működjön az agyad. Nyugodt környezet, kerüld ami eltereli a figyelmed és tarts szüneteket, a szünet nagyon fontos! Ne gyorsan olvasd mert ha csak átfutsz rajta nem fog memgaradni semmi, de ha megmarad valami az már több, mint a semmi, jobb mintha egyest kapnál. Semmisem lehetetlen, ha meg se próbálod máris elbuktál. Szurkolok 😁
2018. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Viszont a 3 nap alatt egyszer át tudod olvasni, minden nap 100 oldalt kell haladnod.
2018. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hat olyat, amirol fogalmad sincs, biztos hogy nem. De egyebkent, ha ertheto a nyelvezet es nem teljesen kinai a tema, akkor siman, csak ugyesen kell. Nagyon jo jegyzetet kesziteni belole es a lenyeget megtanulni. 300 oldalnak atlagosan min a fele felesleges info, sallang.
2018. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán, akár többet is, ha más dolgod nincs, csak ne pánikolj a mennyiség és a határidő miatt :)
2018. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze, főleg, ha kiemeled a lényeget, ami így jelentősen csökkenti a tanulnivaló mennyiségét.


Jó, egy anatómiát természetesen NEM lehet (nekem két hét is kevés volt, annyi latin szarság volt benne), de valami lájtosabbat naná.

2018. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem pánikolsz, igen.


Én egy éjszaka alatt tanultam meg 170-et, viccen kívül átmentem. Nem lehetetlen, de nagyon durván koncentrálni kell.

2018. jan. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!