Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Excel! Tudtok javasolni olyan...

Excel! Tudtok javasolni olyan oldalt, ahol meg lehet tanulni ( újra lehet tanulni) az alapoktól a haladó szintig az Excelt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy igazából tanulás kategória, de hátha ezt a témakört több informatikában jártas ember látogatja.

Hét éve végeztem a fősulin, akkor elég jól ment az excel, de azóta nem kellett használnom, és jóformán mindent elfelejtettem. Ne javasoljátok, hogy magamtól tanulgassak, meg nézegessek videókat a neten, mert próbáltam, de egy jól felépített tematikára lenne szükségem. Ha ingyenes, annak örülök, de ha fizetni kell érte ( könyv vagy egy jó tanfolyam), az sem gond. Angol nyelvű oldalak is jöhetnek.


2017. okt. 6. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A microsoft oldalán ha vannak programnyelvekhez meg a windows függvénykönyvtárához oktatóanyag, akkor elméletileg van excelhez is.
2017. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. okt. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

most bukkantam rá egy ígéretes könyvre: Bártfai Barnabás : Excel a gyakorlatban.

Ismeri valaki?

2017. okt. 10. 19:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, de lehet érdekelne. :)
2017. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!