Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az anarchisták homophóbok?

Az anarchisták homophóbok?

Figyelt kérdés

2018. jan. 11. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Én anarchistának tartom magam, és nem vagyok. Sőt, utálom a homofóbiát. De biztos van olyan is, aki az. Mi inspirálta a kérdést?
2018. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az anarchista alatt a punk szubkultúrát érted?
2018. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen
2018. jan. 11. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Akkor viszont félreértettem. Azt hittem, az anarchista politikai meggyőződésre gondolsz. A szubkultúrákról viszont nem sokat tudok.

#1

2018. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az anarchista pont úgy áll a témához hogy amíg őt nem bántják és az ő jogait nem sértik addig hidegen hagyja.

Az anarchista alapvetően elitéli a szabályzó központi hatalmat, ami betilthatná ezt. Elég érdekesen jönne ki ha mellé ő akarna másokat szabályozni.

Akik meg magukra aggatnak olyan fogalmakat amikről fogalmuk sincs azokkal nem kell foglalkozni.

Láttam én már olyan gyereket aki egyszerre vallotta magát kommunistának, nácinak és anarchistának. Gondolom minden jöhet neki ami "lázadóan" hangzik....

2018. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak annyira homofóbok szerintem mint az átlag ember
2018. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az anarchisták utálják a szervezett hatalmi rendszert, ami gúsba köti és nyomorba dönti az embereket, és ugye ugyanennek a rendszernek a terméke a homofóbia is.
2018. máj. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!