Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 60 ezer ft szerintetek 1...

60 ezer ft szerintetek 1 embernek 1 hónapra étkezésre kevés, sok, vagy megfelelő?

Figyelt kérdés
2018. jan. 13. 00:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem megfelelő lenne, de jelen helyzetben ez nagyon sok pénz.
2018. jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sok. Persze függ attól, hogy egy 50 kilós irodista nőről van szó, vagy egy 90 kilós aszfaltozó munkásról.
2018. jan. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

2-3 hónapra egész jó, egészségtudatosabb (nyilván azért nem bio meg mit tudom én, mi) étrendre is elég. Még a kalóriaigény sem extrém fontos (bár számít), mivel maga a kalória nagyon olcsó, de már a fehérjeigény jelentős eltérései sokat tudnak jelenteni.

S a havi 20 ezer az már sokaknak lehet aszkéta üzemmód. 30 nekem bőséges, minden étrenden és mindenféle anyagi körülmények között ezen a szinten mozgok (leszámítva az éttermezést, az megdobja). Magam főzök, ez is fontos. Minőségi rendelésekkel nyilván sokkal több kell. S amit írtam, az csak amegfelelő tápanyagbevitelt adja, szerintem egészen élvezetesen, de sok flancos drága egyéni igényt azért nem (az enyéimet teljesíti a havi 30, szerencsés vagyok, nem kell napi fél kiló málna vagy vadlazac ahhoz, hogy maximális pontszámot kapjon az étkezésem). Most épp a számomra ideális étrendre térek és le fog esni eme összeg, miközben jobban fogom érezni magam. De ez nagyon egyéni.

2018. jan. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Csak étkezésre rengeteg. Nekem a fele se megy el, és nem spórolok. Persze lehet, hogy azért, mert volt, hogy lakhatásra (plusz egyéb költségek) és étkezésre együtt nem jutott annyi, mint amennyit most egy hónapra csak étkezésre megengedhetnék.
2018. jan. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is kb ennyit költök. Bár én mimdig kész kaját veszek, nem főzök.
2018. jan. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
0%
Egy kismadarnak pont eleg. Pl egy fizikai melosnak nagyon nem eleg. Anno mikor epitoiparban meloztam csak a napi reggelijeim kerult havi szinten 50-be. Igaz 3-4 peksuti reggel+kave. Ugyhogy pl koleszben a gep elott ulo 40 kilos kockanak boven eleg a 60ezer.
2018. jan. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Rengeteg a 60ezer,persze aki kész ételt vesz mindennap az ne csodálkozzon hogy épp hogy elég vagy kevés, de aki főz magára annak a fele is elég, 30ezerből bőven kijön.
2018. jan. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Akinek meg csak a reggelije 50ezer, annak mondom hogy jól el van eresztve vagy számolni nem tud, napi 3x kb mindenki étkezik, 150ezret költ kajára??? Másnak a havi fizu ennyi.
2018. jan. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hallottam egy angol nőről, aki heti 1700-el megússza. Ahhoz képest a maradék 7300 miatt horribilisnek tűnik...
2018. jan. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Nekem nem kell ennyi csak étkezésre, szóval én olcsóbban kihozom, tehát nekem ez csak étkezésre egy hónapra sok. De vannak, akik speciális étrendre szorulnak egészségügyi okokból, és a speciális alapanyagok és élelmiszerek ára magasabb, ők nem tudják annyiból kihozni, mint én, nekik több kell, de nem vagyok képben, hogy pontosan mennyivel.

2018. jan. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!