Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez megfelelő lenne holnapra...

Ez megfelelő lenne holnapra napközbeni étkezésre?

Figyelt kérdés
Csak délután 4 körül érek haza a munkahelyen így csak hideg ennivalóra van lehetőségem. Délután 4-ig megfelelő lenne 2 tk zsemléből szendvics tojással, sonkával, uborkával, 1 natúr joghurt, alma, esetleg pár korpovit keksz. Ez megfelelő lenne vagy sok? Vagy egyéb javaslat?
2012. jan. 16. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem rohadt kevés... én min. 3 szendvicset tennék. Egy szendvicsre ált. 300 kcalt szoktam számolni (pl. 1 tojással, 4-5 deka sonkával és zöldséggel), így 3 szendvics neked 900 kcal lenne. reggeli-vacsora + 2*300 kcal kb, így megvan az 1500. vagy nem tudom mennyit tartasz, de 1 szendvics ígyis-úgyis kevés.
2012. jan. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2 tk zsömlét írt a kérdező, ha jól látom. Különben jó 4-ig, akkor vmi könnyed hús- zöldség. Vacsorára fehérjetartalmú étel.
2012. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!