Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiuk! Nektek milyen a lany...

Fiuk! Nektek milyen a lany idealotok?

Figyelt kérdés
Gondolok ezalatt kulsore es belsore egyarant. (magassag, haj,szem, alak, alapveto belso tulajdonsagok, okos, vagany stb stb....)

2018. jan. 13. 12:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%

Külsőre:

átlagos vagy alacsony magasságú.

Ne legyen túl vékony, lehetőleg hosszú hajú.

Szép arcú mosolygós. :) Szép szemű.

Belsőre:

kedves, bájos, kiegyensúlyozott. Intelligens, és jó beszélgető partner. Házias, megbízható, hűséges és szeretetteljes.

Ha van köztetek aki ilyen, írjon nyugodtan. :)

2018. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Külső: valami fogjon meg. Alacsony barnától a magas szőkékig vannak olyan csajok akik tetszenek.

(ami mondjuk taszít ha túl vékony egy csaj de ezt leszámítva mindenben tudok pozitívumot találni :D)


Belső: kedves, pozitív, elhivatott, kommunikatív, egyenes(ha valami nem tetszik neki mondja meg, ne mindenféle játszmák keretében érje el, hogy kitaláljam mit akar), vicces.

2018. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

A magasság mindegy, alak legyen normál, vékony vagy sportos, haj és szemszín mindegy, legyen szép az arca (mondjuk ez nagyon egyéni ízlés kérdése).

Belsőre legyen kedves, ne legyen buta, legyen megbízható és hasonló legyen az érdeklődéi körünk.

2018. jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Domináns beállítottságú nő, aki magas, átlagos testalkatú, színes szemgolyója van (kék, zöld, szürkés), és szép lába van.
2018. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4%
A külső nem érdekel, belsőleg meg senki nem elég jó. Hát így jártam.
2018. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Szívós szájú.
2018. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

külső: ne legyen anorexiás vagy kövér, előny ha nem alacsony

belső: legyen hobbija amiben el tud mélyülni

2018. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tömören fogalmaztam, és így visszaolvasva elég arrogánsra sikerült, szóval megértem a lepontozást. Azt, hogy senki nem elég jó, úgy értem, hogy szerintem nincs olyan nő, akivel összeillenénk párkapcsolat terén, szóval vica versa is igaznak tartom, szerintem én sem vagyok elég jó senkinek. Ez nem azt jelenti, hogy általánosságban bajom lenne a nőkkel. Mint mondtam, így jártam.

#5 voltam

2018. jan. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi (145-160), formás (sportos), haj ahogy jól áll neki, öltözködésre sportos, semmi magassarkú meg egyéb torzítók.
2018. jan. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csinos, okos, egészséges, fiatal, európai, sportoljon valamit, rendelkezzen tradicionális női értékrenddel, 170cm alatt
2018. jan. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!