Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Milyen az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Milyen az ideálotok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt belső- és külső tulajdonságokra. Pl.: alkat, magasság, érdeklődési kör, személyiség, stílus.

Írjatok kort és nemet is!



2017. nov. 22. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Tök mindegy milyen az ideálom, általában tök másmilyen srác szokott tetszeni.
2017. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Külsőre nagyon konkrét dolgot nem tudok mondani, mert változó. Legyen magas, nyilván legyen valamennyire helyes is, mert azért mégis csak a külső fog meg mindenkit először. Ne legyen kövér, én inkább a vékony (természetesen nem a pálcikalábúra gondolok) fiúkat kedvelem, akiken azért valamennyi izom is van. Jobban szeretem a barna hajú fiúkat, de persze vannak kivételek. Belsőre több dolgot tudok mondani. Legyen velem megértő, őszinte, hűséges, ne legyen beképzelt tipikus 2017es pávagyerek, legyen mosolygós, pozitív gondolkodású, előny ha okos, és én mindig is olyan fiúra vágytam, aki kicsit az a bújósabb típus, aki mindig megszeretget, megölel, megvigasztal... ja és értékelem ha egy fiúnak van humora :D

Nagyjából ennyi...

14/L

2017. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Legyen legalább 180 cm , mert én sem vagyok egy törpe . Imádom ha egy pasinak macis alkata van. Maganat mint picit ducibb csajként nem tudnám vékony fiúval elképzelni . Érdeklődési kör alapján teljesen mindegy , de szeressen sportolni is. Tőlem még akár "kocka" is lehet , csak ne menjen a kapcsolat rovására. Fontos hogy legyenek céljai és esetleg még jók is legyenek a tanulmányi eredményei. Stílusilag teljesen mimdegy milyen , csak ne ítéljen el a rockerségem miatt és ne legyen bunkó.
2017. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
3-as vagyok , az lemaradt hogy 14 és lány XD
2017. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat lányok!
2017. nov. 22. 21:12
 6/9 anonim ***** válasza:

külső: legyen magasabb,mint én (163cm vagyok), szeretem ha "mackósabb" testalkatú és én személy szerint nem szeretem a pattanásokat,meg ha a fiúnak nagy lába van (43-as kb :D),de az utóbbi 2 igazán lényegtelen.

belső:őszinte,kedves,megértő,hűséges,odafigyelő lényegében csak szeressen.Szeretem a csendes fiúkat,akik visszahúzódóbbak,de nem olyan félősek,hogy ne merjenek kezdeményezni.Ja és előnyben részesítem azokat,akikkel főleg személyesen tudok beszélni,interneten csak keveset max ilyen találkozót egyeztetni.Persze az utóbbi nagyban függ attól,hogy milyen messze lakunk egymástól.És végül a legfontosabb:szeressen. :)

14/L

2017. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:A pattanásokat nem szeretem,de azt igen ha nagy a lába :D
2017. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Fiúk neketek mi a véleménytek?

2017. nov. 23. 18:30
 9/9 anonim válasza:

A kisugárzása nyújtson biztonságot, legyen karizmatikus, ugyanakkor titokzatos, elfogadó, türelmes, gyengéd, igényes, valamilyen szinten különc, elvont, érzelmes, laza, nyugodt.

L

2017. nov. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!