Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, lányok Mi az ideálotok?...

Fiúk, lányok Mi az ideálotok? (külső/belső) 14/L

Figyelt kérdés

2016. dec. 31. 18:35
 1/7 anonim válasza:

Külső:

- Magasabb (minimum 165cm, de inkább 170cm-nél magasabb legyen) :)

- Hajszín és szemszín igazából teljesen mindegy, de azért ilyen pink meg hupikék inkább ne legyen a haja :P

- Haj "stílusból" is szinte mindegyik bejön, de tetszik ha kicsit "különlegesebb" stílusú, de az is jó, ha ilyen átlagos :'D

- A vékony lányok nem igazán jönnek be, de a kövérek is taszítóak, szóval formás, picit ducibb, teltebb alkatú legyen :)

- Szép arc és legyen ápolt, azt hiszem ez alap :D (igaz a szép arc nehezen leírható és mindenkinek mást jelent)


Belső:


- Ne bulizós ribizli legyen, hanem inkább visszafogottabb, introvertáltabb, de ez nem azt jelenti, hogy depisen üljön otthon egész nap :D

- Kedves, mosolygós, azt hiszem ez alap :D

2017. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ja és 15/F
2017. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Legyen ápolt, nálam magasabb,

/ez mondjuk nem olyan nehéz mivel 156cm vagyok :D/ lehessen vele jókat beszélgetni komoly dolgokról IS. Az se hátrány, ha szereti a rock zenét de nem elvárás :')

Ne legyen pesszimista, negatív személyiség.

16/L

2017. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Belső: ne legyen beképzelt, legyen vicces, kedves,nevettessen meg mindig, álljon ki a véleményéért és legyen határozott, legyenek célajai, mindenképpen szeresse a sportot és ő is sportoljon valamit, valamennnyi esze azért legyen:D,szeresse az állatokat, komolyan is lehessen vele beszélgetni

Külső: az én ideálon a barna haj, barna szem, legyen magas(azér ne égi meszelő), látszódjon rajta, hogy sportol, legyen igényes,de azért ne azzal menjen el a reggele, hogy belövi a haját, lazán öltözködjön(ezalatt nem melegítőt értek)

15/L

2017. jan. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Külső: Legyen magasabb nálam, ami nem nehéz mert 155 cm vagyok. :D . Hajszín, szemszín teljesen mindegy a lényeg h jó legyen az összkép.

Belső: Na ilyen téren viszont elég válogatós vagyok mert manapság kevés normális srác van. Legyen komoly gondolkodású mert én is az vagyok, meg persze nem árt ha kedves és őszínte egyaránt. :)

14/L

2017. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kulso:legyen magasabb nalam,haj es szem szin nem lenyeg de az elony ha fekete haja es kek szeme van,legyen apolt(ami szerintem alap),es ne legyen se tul vekony se tul dagi

Belso:legyen vicces,kedves,aljon ki magaert,es az sem art ha megerto

2017. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ja es 14/L
2017. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!