Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt valaki akinek válaszol...

Van itt valaki akinek válaszolt, vagy valahogy visszajelzett Tom Holland?

Figyelt kérdés
Azt már olvastam hogy maga kezeli az instagram és Twitter oldalát de válaszol is a rajongóinak? Kiváncsi lennek😊

2018. jan. 13. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagy ritkán kommenteket hagy, de általában a vele kapcsolatos fan oldalak képei alatt, tehát nem magánembereknél :) Üzenetekre én úgy tudom nem válaszol instán, és Twitteren se nagyon jelez vissza. De ahogy mondtam, az instán fan oldalainál néha elejt 1-1 kommentet és like-ot, követ is néhány ilyen oldalt. :) Általában azokra ad reakciót, amik kicsit "kitűnnek" a többi közül.Például utoljára kitett magáról pár képet, és aláírta, hogy szívesen rátenné ezeket a kutyafüleket stb (amik ugye Snapchatről vannak) de nem tudja hogy kell. Egy rajongója meg gyorsan megszerkesztette a képet így, és kommentben Tom megköszönte neki :) Néha reagál a kutyájával kapcsolatos dolgokra, meg a fan art-okra :) Nagyon otthon vagyok a "srácban" szóval kérdezz ha valamit tudni szeretnél :D
2018. jan. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon aranyos vagy😊❤
2018. jan. 28. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, a fandom tartson össze :D
2018. jan. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!