Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elhívtam találkozni, de nem...

Elhívtam találkozni, de nem válaszolt, ez azt jelenti, hogy nem is akar?

Figyelt kérdés

Van egy lány, munkatársak voltunk egy ideig, nagyon jóba voltunk. Elment tőlünk egy másik helyre, egy darabig tartottuk a kapcsolatot neten, folyton írtunk egymásnak, de egy idő után abbamaradt. Kb. fél éve csak én keresem őt, ő sose ír rám és nem érdeklődik, ha én írok neki ő akkor is csak pár rövid mondatban válaszol ami nagyon leegyszerűsítve így néz ki: "Köszi, minden rendben van, jól vagyok, te hogy vagy?" Többször próbálkoztam már...Anno mikor munkatársak voltunk mindent megbeszéltünk, utána meg kezdetben kisregényeket írtunk egymásnak.

Most megint írtam neki, kérdeztem, hogy mi van vele, meséljen valamit, írt megint egy keveset, visszakérdezett, hogy velem mi van. Leírtam neki a dolgokat, majd finoman megkérdeztem, hogyha ráér nincs-e kedve találkozni egyet, mert rég találkoztunk. Arra, hogy velem mi van reagált két rövid mondatba, de a kérdésre nem is válaszolt, mintha fel se tettem volna...

Komoly kapcsolata van évek óta, de ismer annyira, hogy tudhatja, hogy nem állna szándékomban kezdeményezni nála. Egyszerűen csak szeretném tartani a kapcsolatot vele mert tényleg nagyon jóba voltunk.

Szerintetek ezekkel a rövid válaszaival, azzal hogy ő sose keres, és nem érdeklődik magától (anno ő is írt többször) és hogy a találkozós kérdésemet teljesen figyelmen kívül hagyta, választ kaptam arra, hogy ő nem akar se találkozni, se tartani a kapcsolatot normálisan, úgy mint korábban?


2016. febr. 25. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem érdekled már.

Próbálj meg tovább lépni.

2016. febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Írd meg neki észrevételeidet s kérdezd meg miért csinálja ezt miközben te szeretnél lépni kapcsolatotok visszaépítéséért.

De ezt remény nélkül ajánlom. Ennyi ideig tartott valószínűleg. Nincs ezzel probléma. :)

2016. febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így is fél évvel több időt pazaroltál már rá, mint kellett volna.
2016. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!